Wpis z mikrobloga

Odnośnie Sylwestra Wardęgi i Psiakobusa.
Nie sądziłem, że tak będzie wyglądało to zapowiadane rozliczenie. Szczerze mówiąc w ogóle ono mnie nie obchodziło. Zakładałem, że wszystko będzie ok, bo przecież akcja charytatywna i na pewno chce dobrze ale to serio wygląda źle. Z góry zaznaczam, że nie pamiętam szczegółów i mogę coś przeinaczyć. Jako ktoś kto wykupił gale z jego reflinka i to chyba nawet dwukrotnie, osoba która była wspierającym jego kanału przez jakiś czas. Chciałbym mu zadać proste pytania, bo widzę, że czytał niektóre posty.
1) Dlaczego rozliczenie było odwlekane w czasie po pierwszej gali?
2) Dlaczego ankieta na temat przedłużenia całej akcji była zrobiona na Instagramie? Wszyscy obserwujący z Instagrama (456 tys. obserwujących na tą chwile) wykupowali PPV? Jaki sens miała ta ankieta?
3) Tłumaczenia, że odcinka z Psiakobusa nie może zrobić na odwal się, bo nie chce sobie zniszczyć kanału. Dlaczego więc nie stworzył nowego kanału, specjalnie pod tego typu akcje?
4) Dlaczego tak duże ilości karmy zostały rozwiezione dopiero w grudniu? Do grudnia łudził się, że w jednym miesiącu zrobi kilka/kilkanaście odcinków z rozwożeniem karmy czy jak?
5) Jaki sens ma kolejna ankieta zadowolenia z rozliczenia, ponownie na Instagramie?
#famemma
  • 2
4) Dlaczego tak duże ilości karmy zostały rozwiezione dopiero w grudniu? Do grudnia łudził się, że w jednym miesiącu zrobi kilka/kilkanaście odcinków z rozwożeniem karmy czy jak?


@Raquell: Odpowiadam: Liczył, że ludzie po dwóch latach zapomną i spokojnie sobie ukradnie 200k