Wpis z mikrobloga

Mirki, zastanawiam sie nad narzedziami - na ten moment: szlifierka (okazjonalnie), wkretarka/wiertarka

wymagania:
- szlifierka - uzyje moze kilka razy
- wkretarka - nic specjalnego
-wiertarka - mozliwosc wiercenia w zelbet od czasu do czasu - powiesic obraz itp.

Myslalem nad #parkside - szlifierke za 99zl na 230V, a wiertarko-wkretarke? raczej aku no nie? co dobrego polecacie, czy ewentualnie w jakis system isc? bo jak juz to bylby 1 aku najmniejszy

cos power/ceny maksymalnie wysokie

ps. nie wiem jakie tagi dac - pomoze dla zasiegu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 6
@www2 szlifierke mam na kabel z parkside tą zieloną. Daje rade nic specjalnego.
Wkrętarka zielona też parkside daje rade chociaż teraz chyba bym szedł w wersję mocniejszą.
Wiertarkę akurat potrzebowałem porządną to mam dewalt 3.2j na kablu z udarem.

Musisz pamiętać że w przypadku akumulatorowych urządzeń najlepiej iść w 1 markę żeby mieć komplet baterii i kupować potem samo body.
@Rydzyk102: no wlasnie tak tez mysle i tylko nie wiem czy 1 urzadzenie czy wiecej aku - bo wtedy 1 aku mi wystarczy - tylko co jest ekonomiczne

co aktualnie sie oplaca - do amatorskiego zastosowania?
parkside chyba ogolnie dobry jest

czy po prostu zrobic:
szlifierka - na kablu - najtansza
wiertarka - cos takiego by dalo rade na kablu - czyli mocny udar
wkretarka - cos ekonomicznego/cos co baterie nie
@www2 dodatkowo przed chwila kupilem młot wyburzeniowy 1300w 15j za 270zl i szlifierkę 230mm 2000w za 230, mam nadzieje ze dojdzie do weekendu bo zaczyna się zabawa na budowie. ta mlotowiertarka za 200zl co wyżej pisałem ma 3j jak poradzi sobie ze wszystkimi podejściami wod-kan to wyburzeniowy zwrócę ( ͡º ͜ʖ͡º)