Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy korzystał ktoś kiedyś z was z usług wróżki/ wizjonerki? Czy takie spotkanie dało wam w jakiś sposób do myślenia?

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63b19af97b6d682323d707b7
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 8
  • Odpowiedz
ZakochanyŻniwiarz: Mysle że tak.
Sproobij u agiatis ale pytanie kosztuje 20zl więc tanio nie jest. Ale jak do 11 wyślesz sms z tippli to masz w ten sam dzień odpowiedź na yt w filmku. Tylko trzeba całego livea zobaczyć. Ale ja oglądam na przyspieszeniu.

---

Zaakceptował: karmelkowa
  • Odpowiedz
444: Ja skorzystałem. Pytałem o to kiedy spotkam drugą połówkę. Ku mojemu zdziwieniu otrzymałem konkretny termin. Oczywiście ostatecznie nikogo nie poznałem.

Patrząc na to wstecz, mogę powiedzieć, że jest to forma manipulacji. Początkowa część przepowiedni się sprawdzała, jednak teraz wiem, że sam dopasowywalem sobie wydarzenia do wróżby. Jednak nie można sobie wmówić poznania kogoś jeżeli nikogo nie poznasz.

Dlatego też wróżki często odmawiają wywróżenia daty śmierci. Osoba oto pytająca może w to uwierzyć i umrzeć mimo że nic jej nie było. Słyszałem o takim przypadku, gdzie lekarz postawił zła diagnozę i pacjent umarł, chociaż później się okazało, że to była pomyłka.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie, ale bardzo lubię słuchać tarota na youtubie. Nie wierzę w to, ale odpręża mnie to.

PS. Pamiętam jak się uśmiałam jak pod koniec sierpnia wróżka przepowiedziała wagom, że czeka nas urlop i odpoczynek od pracy - a od września zaczynałam pracę w szkole :)

Choć oczywiście ja mówię o takich przepowiedniach na podstawie horoskopu, jeśli chodzi Ci TYLKO o czytania indywidualne to tu totalnie nie miałam styczności.

Raz
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Ja nie ale siostra chciala ale wtedy to juz wrózka nie miala many i kazala w inny dzien napisac ale juz nie bylo sensu bo zalatwilem mojej amulet +5 do szczescia i +3 do charyzmy wiec byla happy i nie napisala juz do niej.
  • Odpowiedz