Wpis z mikrobloga

Mirki, jak ustawić pełne uprawnienia do folderu System32? Muszę zaktualizować jedną bibliotekę dll i oczywiście nie mogę wrzucić tego pliku, mimo, że jestem adminem xD System to Win 7 64bit.

Aha, od razu mówię, że nie będę instalował Windy 10, żeby zaktualizować tego dlla xD Żaden poradnik znaleziony w necie mi nie pomógł, napisze mi ktoś to dosłownie w kilku punktach co muszę zrobić?

#komputery #windows #windows7 taktycznie #sysadmin
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@nie_ZSRRaj_sie:
1. Otwórz Menedżer plików, klikając prawym przyciskiem myszy na ikonie pulpitu lub na menu Start i wybierając opcję "Menedżer plików".
2. Przejdź do folderu System32. Możesz to zrobić, klikając w menu po lewej stronie na dysk C: i następnie przechodząc do folderu Windows > System32.
3. Kliknij prawym przyciskiem myszy na folder System32 i wybierz opcję "Właściwości".
4. Przejdź do zakładki "Zabezpieczenia" i kliknij przycisk "Edytuj".
5. W oknie, które się pojawi, kliknij
  • Odpowiedz
@nie_ZSRRaj_sie: To nie kwestia uprawnień, części plików windows nie pozwala od tak podmienić nawet jak masz admina. Albo podmieniasz przy restarcie zapisując na listę w użyciu do podmiany na reboot albo przez podmiane przez SFC acz nie używałem. Można tez jak @vries napisał z innego systemu
  • Odpowiedz