Wpis z mikrobloga

@itsoverforme32445: W sumie jakim cudem najlepszy ma być jakiś gnat 23cm, skoro większość cip nawet nie zbliży się do takiej głębokości? Nic z tego nie rozumiem, no ale jestem brainletem, więc nie śmiejcie się
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DzazesOrozes: mam ring teraz w pochwie, wiesz ze go nie czuje? Nie wiem kto tak mowi - ja nigdy od kolezanek nie slyszalam, ze rzuca go, bo ma za malego. Wystarczy znac podstawowa anatomie - punkt g jest blisko, 2-5cm przy wyjsciu pochwy. Lechtaczka - w ogole nie trzeba miec beniz bo jest #!$%@? na zewnatrz.
  • Odpowiedz
@zbrodnia_i_kawa: A ja słyszałem non stop śmiechy bo ten ma małego, a tego nie czuje. Tutaj na tagu gdzieś też gość ma multi na grupie zamkniętej dla bab i wrzucał ankietę to ponad 90% głosowała, że wielkość ma znaczenie, a w komentarzach śmiechy z ex z mikrusami. Na już Ci tego nie znajdę, musiałbym głębiej poszukać na dysku.

Plus, wiesz, że nie trzeba wcale podrażniać punktu G podczas seksu, żeby był
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
jesteś chyba jedyną różową, która mówi, że rozmiar nie ma znaczenia XD Serio, nie znam żadnej innej.


@DzazesOrozes: to może znasz same różowe z rozklapichami jak stodoła, a nie anatomicznymi pochwami? ( ͡º ͜ʖ͡º)

A tutaj to nie dziwię się, że ci nawet nie odpisała, zomfg... ()

nie trzeba wcale podrażniać punktu G podczas seksu, żeby był dobry? Ktoś tu nie zna
  • Odpowiedz