Wpis z mikrobloga

Mirku jak to jest od grudnia 2022 ze stawkami za energię w prognozach? Jeżeli dobrze myślę, to stawka dla gospodarstw domowych powinna wynosić maksymalnie 693zł za MWh, więc pytanie czy w prognozie stawka może być wpisana na 1900 zł/MWh? Może ja czegoś nie rozumiem, ale wydaje mi się, że od tego miesiąca stawka powinna być mniejsza?
#prad #rachunki
  • 6
@OdmieniecGerwant: ogólnie to zrobią nas bez mydła. Powyższe dotyczy G11 z gwarancją ceny do czerwca 2023. opłata za kWh chyba 0,53 netto. Zużycie mamy niewielkie, wiec chciałem przejść na taryfę sprzedawcy od nowego roku skoro z tarczą za samą energię zapłacę mniej niż 100zł a do tego ponad 130 za opłątę handlową. Więc ciałem zrezygnować z umowy z cennikiem - i wiesz co mi miły Pan powiedział? Że dostali teraz pod
Do meritum. Do 2000kwh zużycia dla gospodarst domowych obowiazuje zamrozenie ceny. Powyzej tego moze byc kosmos. Ale dojdzie Ci vat jak pisalem wyzej oraz kosmiczny wzrost oplaty handlowej. Ogolnie powodzenia Mirku. Ja sam juz nie wiem co wybrac bo jak widzisz jest mnostwo mozliwości zeby nam dokręcic śrubę.