Wpis z mikrobloga

Dziewczynom bardzo powoli zaczyna świtać, jaki z Toma klaun. "On kłamie nawet jak oddycha" - Amira. W zajawce tekst Mai o oczekiwaniu Toma, że kobiety dostosują się do jego potrzeb. Manekin z idealną dziewczyną też pokazał, że one dobrze widzą jego zagrywki i nie są tak naiwne, jak udają. A mimo to poniżają się zabiegając o względy lovelasa w kryzysie wieku średniego, który wiele wymaga, ale sam nic od siebie nie daje. Chyba, że wyjętego z wazonu kwiatka i wiązankę banalnych komplementów.
Nie wiem, czemu wszyscy są nastawieni przeciwko Magdzie. Dla mnie ona z upływem czasu zyskuje, a że nie podkula pod siebie ogona, by Kasia mogła intrygować i błyszczeć, to bardzo dobrze. Jestem team Magda.
Amello jako kobieta idealna, o idealnym nosie, boskim uśmiechu, przepięknych uszach i cudnie zwiniętym jelicie cienkim, jakoś nie została przez niego zapamiętana, gdy nie tak dawno razem pracowali. Typ jest kłamcą, w dodatku mało inteligentnym, co jest jeszcze większym grzechem. Jeśli powstanie kolejny sezon, chciałabym, by starszy facet był wartościowym, dojrzałym, mądrym życiowo, interesującym człowiekiem, bo na pajaca Toma przykro patrzeć.
#40kontra20
  • 10
@Null84: Otóż to. Chyba z braku chętnych przebrali modela za przedsiębiorcę, a jego znajome modelki udają, że widzą go pierwszy raz w życiu. Gdyby chociaż ten model miał klasę...
Na playerze jest program "Joe Milioner", w którym są nieco podobne zasady. Tam grupa kobiet walczy o miłość jednego z dwóch facetów. Wiedzą, że jeden z nich jest milionerem, ale nie wiedzą, który. Wolałabym obejrzeć odpowiednik tego formatu, choć w polskiej wersji