Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AntyKuc: Widzę, że po grupowym emoquicie z okazji premiery God of Wara zostały się jeszcze jakieś toksyczne niebieskie jednostki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie reagować to sobie pójdzie dalej przeglądać Metacritic ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Beeercik: Toksycznych jednostek szukaj wśród swoich kolegów, którzy tutaj regularnie baituja i sypali spoilerami przy ogazji GoWa. Obecnie jest relatywnie cicho, ale będą się zbliżać jakieś kolejne wieksze premiery na ps, to znowu będą wysrywy codziennie. No i klasycznie w Twoim wypadku - klockarze regularnie trolluja? I sleep. Ktoś raz na miesiąc wrzuci baita w drugą stronę? Real shit xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AntyKuc: @greven:

Dziwnym trafem największy od >2 lat spokój na tagach zbiegł się z emoquitem kilku Soniarzy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pewnie to zupełny przypadek.. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W taki sam sposób jak ty nie reagujesz, kiedy twoi klockowi koledzy cisną po PS? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@nostalgiwolf: Dokładnie to napisałem, nie reagować ( ͡°
  • Odpowiedz
Pogralibyście sobie w Crossfire X, albo High on Life to byście zobaczyli jak się robi gry


@AntyKuc: Zapomniałeś dodać słowa "słabe" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@AntyKuc: ale te wpisy są żałosne xD fajnie, że grasz w lepsze gry niż inni, naprawdę możesz być z siebie dumny stary xD jeszcze jakieś osiągnięcia masz?
  • Odpowiedz
@fiedya:

ale te wpisy są żałosne xD fajnie, że grasz w lepsze gry niż inni, naprawdę możesz być z siebie dumny stary xD jeszcze jakieś osiągnięcia masz?


Jeszcze sporo, ale co Cię obchodzi moje życie prywatne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@greven:

ale będą się zbliżać jakieś kolejne wieksze premiery na ps, to znowu będą wysrywy codziennie


Oj to chyba nie szybko. Na 2023 macie jedynie spidermana więc do 2024 możecie spać spokojnie. ( ͡ ͜ʖ ͡)

Na twoim miejscu obawiałbym się premier z drugiej strony barykady.
  • Odpowiedz
@Pazdzioch_z_Rivii:

Oj to chyba nie szybko. Na 2023 macie jedynie spidermana więc do 2024 możecie spać spokojnie. ( ͡ ͜ʖ ͡)

Dosłownie przez lata sony dostarczało hiciory i nowe marki, podczas gdy microsoft nic nie wypuszczał poza Forza i Halo, a teraz przyszedł jeden rok, że macie 2 exy i się cieszycie jak dzieci.
  • Odpowiedz
@AntyKuc: Oj wydaje mi się, że tych gier ekskluzywnych na xboxie będzie więcej niż 2 w 2023. Ale nic się nie bój jakoś przecierpisz 2023 a w 2024 na pewno wyjdzie coś ambitniejszego niż ten cały spiderman. Trzymam kciuki aby tak się stało.
  • Odpowiedz
@Pazdzioch_z_Rivii:

Trzymam kciuki aby tak się stało.

Ja trzymam kciuki żebym w końcu miał powód do kupna xboxa, ale na razie po co, skoro nie ma dużych AAA, a w 2023 wychodzi tylko sanbox od bethesdy i strzelanka w coopie.
  • Odpowiedz
@Pazdzioch_z_Rivii:

Nie kupuj, nie chcemy tu takich jak ty.


Ja wiedziałem, że xboksiarze to sekta, bo świadomie nie można bronić braku gier na tą konsolę, ale żeby aż stosować takie tanie wykluczenie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz