Wpis z mikrobloga

Zrobiłem eksperyment, wyobraziłem sobie, że jestem górskim CEO i muszę sobie podbić oglądalność, ale w ramach family friendly i latexu.
1. Sprowadzenie Baby Jagi na tydzień wakacji do Konona, jeśli Jaga się zgodzi, to przedłużamy. Baba Jaga dostaje 50-100zl dziennie. Podczas pobytu dostarczone zostają listy i paczki, które chwała Babe Jagę za bycie lepszym Białorusinem i Warmianinem niż Nibemben. W domku drewnianym wybucha konflikt kto jest lepszym Białorusinem.
2. Aronia dostaje zadanie: zapakować akwarium do paczki, wypełnić je miodem gryczanym. Zostawia on kamerę na wersalce strusia i idzie do auta po paczkę, wypierdziela się z kartonem na sam środek pi3rdolnika na stole, zawartość paczki zalewa cały stół, około 5-10l.
3. Pato zostaje wynajęty do remontu okiennic, podczas remontu szlifierką odpiłowuje 1 okiennice, tak że ta spada na ziemię i Nibemben zostaje bez 1 okiennicy chwilowo.
4. Aronia umieszcza w domku glosniczek, głośniczkiem steruje się zdalnie, puszczając niektóre teksty mexicano, Aronia i dzwoniący mówią, że mexicano po nocach kręci się wokół domku drewnianego.
5. Bemben jedzie z zielonym gdzieś, wtedy zostaje dostarczona paczka od obrońców ekosystemu. Z racji, że wszystkie kamienie zostały ukradzione z okolic domku drewnianego, wysypane zostają setki nowych, żeby robaki i gryzonie miały schronienie, które zostało im ukradzione przez młodzież bandycką.
Zaledwie 15min myślenia, a zrealizowanie choćby jednej z tych akcji bije na głowę wszystkie ustawki CEO przez ostatnie 2 lata. Co Ty robiłeś przez 2 lata chłopie? #kononowicz #patostreamy
  • 8
Taki głośniczek na strychu zamontować i puszczać nagrania Leonardy, Bogusia, Jana R, albo przemówienia Piłsudskiego. Knur i tak gluchy to by nie dokońca wiedział o co kaman, ale uslyszałby i sam w domu lament że straszy xD