Wpis z mikrobloga

Jakimś cudem, nie wiem jak ktoś wykupił sobie z mojej karty reklamy na 450zł. Nic nie kupowałem sam. Były to jakieś reklamy czy wyświetlenia przy muzyce reagee. Konto na ads prawdopodobnie z automatu zostało zawieszone. Nawet nie miałem pojęcia, że coś takiego się stało. Wczoraj to zrobili o godzinie 13, a dopiero dzisiaj rano się dowiedziałem. Czy pisząc do supportu odzyskam pieniądze? Z tego co widziałem to na społeczności ads wiele ludzi dodaje posty o podobnym problemie.
#ads #reklama #kradziez #google #googleads
  • 4
  • Odpowiedz
@odysjestem: kuzynka miała podobny problem i jej zwrócili. Nie wiem jakim cudem się to stało tak naprawdę. Już wszędzie zmieniłem hasła dla bezpieczeństwa i kartę zastrzegłam. Również w banku mogę złożyć reklamacje. Zobaczymy co z tego wyniknie bo tam reklamy były wykupione na 1k zł jednak teraz mi ściągnęli 450
  • Odpowiedz
@odysjestem: sprawa ruszyła. Google odpisało na formularz jednak nic się nie dowiedziałem. Kazali mi wysłać jakiś numer identyfikatora konta Google Ads. Natomiast w banku złożyłem reklamacje i na drugi dzień wrócili mi pieniądze, jednak do 17 lutego mają się kontaktować z VISĄ i jeśli uznają że reklamacja jest negatywna to spowrotem mi zabiorą te pieniądze. Czekam na dalszy rozwój sytuacji.
  • Odpowiedz