Wpis z mikrobloga

@Bolxx454: Dlatego bo to nikogo nie obchodzi, tak samo jak ta naszywka z medhubem. Jak w kółko dostajesz plusy od tych samych szurów na portalu ze śmiesznymi obrazkami to może ci się wydawać, że jest was dużo a tak naprawdę to paru ruskich trolli czy botów i konfederatów się nawzajem plusuje a reszta ma #!$%@? kto sobie co wiesza. ¯\_(ツ)_/¯ Idź walczyć z ruskimi w okopie przez parę miesięcy to sobie
  • Odpowiedz
@GodEmperorWasRight: Matka wie żeś debil? Czyli nasi polscy naziole mogą paradować ze swastykami i mogę rozumieć, że nie masz z tym problemu? Czy Niemiecki żołnierz też może sobie według Ciebie przykleić naszywkę z hitlerowskimi symbolami? Flaga bandery dla Polaków jest na równi ze swastyką Niemiecką. Już wam się całkiem mózg od czaszki odkleja.
  • Odpowiedz
@Matti28: Ale co mnie to obchodzi co ty tutaj wypisujesz? Jak już mówiłem nie interesują mnie te twoje urojenia a ty mi tutaj wypisujesz jakieś pierdoły alkoholiku.Tacy jak ty zamiast się zainteresować swoim dziadowskim życiem to się jakichś nalepek czepiają. Idź to koniowi zamelduj, ma duży łeb to cię będzie słuchał.
  • Odpowiedz
@GodEmperorWasRight: Jak w tym kraju ma być lepiej skoro patusy wypuszczają na świat takie tępe dzieci jak ty? Chociaż mogę się domyślać, że może sam jestem jakimś Vitalijem zakochanym w banderze jak niektórzy Ukraińcy. twoim tokiem myślenia mam prawo nosić naszywkę z przekreśloną ukraińską flagą, bo to przecież tylko symbol, albo znak Z jak ruskie orki, bo to przecież nie urazi twoich ziomków, tak jak nas mają nie przejmować flagi zbrodniarza
  • Odpowiedz
Czarno-czerwone barwy ma ukraińska partyzantka. Tylko przez zmanipulowanych Polaków kojarzona z Banderą.


@Ssslave: Czerwono-czarne to ściśle oun-b/upa wprowadziło i wciąż jest ściśle powiązane to z nacjonalistami. Część Ukraińców traktuje to jako edgy gówno, ale większość widzi to jako patriotyczny symbol, mając za podstawę zakłamane szczegóły historyczne. Trzeba nieustępować w pomocy i od czasu do czasu naciskać też na tę symbolikę oraz historię.
  • Odpowiedz
@JPRW: Swoją drogą tak jak rozumiem, oburzenie podobną symboliką, to nie rozumiem, czemu kierowane jest w stronę dziennikarzy. Co mieli zrobić?

Albo nie przeprowadzać wywiadu, żeby nie urażać ofiar które przeżyły albo ich rodzin, albo odpowiednio skomentować, opisać
  • Odpowiedz