Wpis z mikrobloga

Poleci ktoś dobre etui do iphone 13pro?

Take żeby dobrze trzymał się w dłoni i chroniło telefon. Mam już założone szkło na ekranie Spigen Glas.tr EZ Fit i Ringke Camera Protector na wyspie.

Zamówiłem już cztery etui i tylko jedno na siłę jako tako się nadaje:
1. Spigen do iPhone 13 Pro Ultra Hybrid - słabo trzyma się w dłoni(najlepiej z stych trzech spigenów) rant po nałożeniu szkła na ekran prawie nie wystaje.
2.Spigen Mag Armor - słabo trzyma się w dłoni.
3.Spigen Rugged Armor- tragicznie trzyma się w dłoni użyty materiał jest inny niż ten z jakiego był robiony gdy kupowałem go do androidów. Po jaką cholewę ktoś zrobił dziurę w plecach na jabłko. Tego modelu używam od LG G4 i tak przez kolejne kilka flagowych androidow po S21+ z pominięciem s22. Zawsze dobrze chronił telefon i dobrze trzymał się w dłoni. Nawet teraz porównując go w dotyku z etui które mam w domu mate20, p30pro i s21+ jest różnica jak telefon trzyma się w dłoni.
4.ESR CLASSIC HYBRID MAGSAFE - jego ochrona jest znakiem zapytania, natomiast najlepiej trzymam mi się go w dłoni w porównaniu z tymi wyżej, ale nadal nie jest to jak byłem zadowolony z rugged armor przy androidach.

Tak przeglądam i myślę jeszcze nad:
a) Crong Color Cover etui
b)CASEKOO Matt Power
c) Phone Rebel Gen-3
d)Speck Presidio2 Grip

#iphone
  • 5
@aareeek: Dobrze w dłoni to się trzymały 11pro Xs x; a na chwyt tych klocków lego żadne etui nie pomoże, bo problem leży w samym kształcie telefonu, Pozdro z 13pro ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@aareeek: Nie wiem, jestem za stary na to żeby w takie ustawienia sie bawic, po prostu używam telefonu i tyle. Poczytaj sobie w necie jak masz na to czas. Pozdro ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@aareeek: żaden Spigen. Tylko UAG. Kilka lat temu polecił mi znajomy, który pracuje jako mobilny mechanik samochodów ciężarowych. Taka charakterystyka pracy, że telefon jest często narzędziem. Zapasowa latarka, uwalone od smaru ręce. Telefon raz leży na ziemi, raz na silniku. Często spada / upada albo po prostu wypada z kieszeni. Kupiłem najtańszy model "Plasma" z powodu braku dostępności od ręki. Przez 3 lata nawet ekranu nie zarysowałem, chociaż nigdy nie zakładałem