Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@OttoBaum: dziwnie się orki ruszają, tak jak by byli niedożywieni albo chorzy.
nie wystawili wart. pokazówka z wrzucaniem czegokolwiek do pustych okopów ewidentnie do filmiku. Sowieci ewidentnie mieli złe dowództwo.
To sa okopy wiec nei mogło byc gdzies w głębi.
  • Odpowiedz
pokazówka z wrzucaniem czegokolwiek do pustych okopów ewidentnie do filmiku.


@patryyk9: ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°) zawsze bawią mnie takie komentarze z pozycji wygodnego fotela
  • Odpowiedz
@patryyk9: akurat są filmiki gdzie widać ustawkę są to np filmy pokazujące pracę snajpera i to te RUS i UA ale w czasie takiej pacyfikacji okopów nie potrafię ocenić czy to ustawka i dziwie sie że tobie to tak łatwo przychodzi,
  • Odpowiedz
@bombastick: jedyne co stwierdzam to to, ze nikt z nikim nie walczy a ludzie zachowoja sie dziwnie. moze wczesniej czyms dostali, moze niedozywieni bo nie dostali zywnosci, moze dowodca to debil nie wiem.

ale nie wyglada to naturalnie
  • Odpowiedz
jedyne co stwierdzam to to, ze nikt z nikim nie walczy a ludzie zachowoja sie dziwnie. moze wczesniej czyms dostali, moze niedozywieni bo nie dostali zywnosci, moze dowodca to debil nie wiem.


@patryyk9: napisałes o pokazówce z granatami i do tego sie odniosłem
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@OttoBaum: dziwnie się orki ruszają, tak jak by byli niedożywieni albo chorzy.

nie wystawili wart. pokazówka z wrzucaniem czegokolwiek do pustych okopów ewidentnie do filmiku. Sowieci ewidentnie mieli złe dowództwo.

To sa okopy wiec nei mogło byc gdzies w głębi.

@patryyk9: wolski, to ty z multikonta? XD
  • Odpowiedz