Wpis z mikrobloga

@WasylBazyl: pewnie tak. Popróbuje kilka dni, ale naczytalem sie tyle, ze wszystkie takie oh ah i jednak nie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mam s20,czyli model gorzej niz ip13, a zdjecia u mnie wydaja sie lepsze, ekran u mnie zjada na maxa, płynność i szybkość na plus u mnie.
@kalu85: moj ekran 120hz sprawia wrazenie i jest płynniejszy. Samo ladowanie aplikacji jest takie samo lub na znikomymej różnicy. Wydawało mi sie, ze ten moj ekran to zbedny bajer, w porownanou 1 do 1 to jednak spora roznica.
Jak mam cos napisac na plus to te wibracje na iphone fajne, sa jakies inne, kozak.
@Tigermass: patrząc na animacje to te 120hz robi różnicę, ale pewnie co jakiś czas łapiesz przycinki przy otwieraniu aparatu, map Google itp. Na iPhonie nie zauważyłem tych lagów.
@kalu85: tak, sa jakies minimalne lagi i tylko wlasnie przy tych dwoch aplikacjach, czli aparat i mapy, nie wiem dlaczego ¯\_(ツ)_/¯ na innych nie ma

@curiousboi: no ja na samsungach serii S od 7 lat. Nie mowie, ze za przykladowo rok nie zmienie zdania, ale aktualnie dla mnie to poziom niżej. To takie szybkie przemyślania po paru godzinach. Malo obiektywne
a zdjecia u mnie wydaja sie lepsze


@Tigermass: nie wiem jak w s20, ale w Samsungach często kolory na zdjęciach są mocno nasycone, takie wręcz cukierkowe - daje to wrażenie wedle którego zdjęcie wygląda lepiej, ale lekko przekłamuje to rzeczywistość
@Tigermass: Pare dni temu pomagałem ustawić nowy samsung s20 FE 5G i to jest żart! praktycznie jak odpalanie Windows, jeszcze jebnal aktualizacja i restartem w trakcie. Sprzęt dla bogatych, którzy maja ogrom czasu :)