Wpis z mikrobloga

Jaki jest wasz faworyt na selekcjonera? Jak dla mnie w grę wchodzi tylko a wyłącznie opcja zagraniczna, bo potrzebny jest ktoś spoza układu. Mówimy tylko o tych w miarę realnych, więc odrzucamy najdroższych jak Thomas Tuchel. Jako że zawsze miałem sentyment do niemieckich trenerów, to podsuwam swoją propozycję: Jürgen Klinsmann.


Co sądzicie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ponadto w mediach najczęściej wymieniani są ci, których zamieściłem w ankiecie poniżej. Spośród nich moim faworytem jest Hervé Renard.


Do tego obowiązkowo jakiś polski "asystent", może Łukasz Piszczek? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dajcie znać co myślicie :). Ciekawią mnie wyniki ankiety, plusujcie dla zasięgu :P.

#reprezentacja #pilkanozna #mecz #kanalsportowy #weszlo #weszlofm #lewandowski
Pobierz parcu1 - Jaki jest wasz faworyt na selekcjonera? Jak dla mnie w grę wchodzi tylko a w...
źródło: comment_1671916960mnoYj4VFTMGKIcBTF3wkIc.jpg

Jaki jest Twój faworyt na selekcjonera reprezentacji Polski?

  • Vladimir Petković 13.4% (36)
  • Hervé Renard 39.6% (106)
  • Roberto Martinez 11.9% (32)
  • Nenad Bjelica 7.1% (19)
  • Andrij Szewczenko 2.2% (6)
  • Paulo Bento 12.3% (33)
  • INNY ZAGRANICZNY (napiszę w komentarzu) 5.2% (14)
  • TYLKO POLAK (napiszę w komentarzu) 8.2% (22)

Oddanych głosów: 268

  • 12
@parcu1: Klinsmann już od dawna nie jest trenerem, tylko dyrektorem sportowym. W sumie to nigdy nie był, wszystko za niego robił Loew. Ostatni raz zatrudnili go jako trenera do Herhty jakieś 2-3 lata temu. Efekt był tragiczny. Jednak jako dyrektor sportowy byłby mega, szczególnie, że miałby ze sobą sztab od przygotowania fizycznego z USA. Ale odpowiednio dostosowany, a nie jak u Smudy ( ͡°( ͡° ͜ʖ(
@NaturalBornLeader: To co działa z pastuchami, nie działa z europejczykami. Widzę, że ludzie jeszcze nie zrozumieli jaki bat na siebie kręcą chcąc "chada" na selekcjonera. Krótkowzroczność niestety boli, tak jak zaboli ego Herve po roku pracy z polską kadrą (czego mu nie życzę). Tak samo nie ma najmniejszego sensu proponować Bielsy choćby był najlepszym managerem na świecie.