Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@belu_p: jak ładowałem pojedyncze cele to wsadziłem po 1000mAh, teraz ładuję dalej oryginalną ładowarką.

Czas lotu wszystko powie. W razie "w" można wymienić ogniwa. Na YT jest filmik jak ktoś zregenerował ją za pomocą ogniw 18650 xD
  • Odpowiedz
@belu_p: Batttery killera.

Z ceną tych baterii to ich ostro pogrzało. 600zł za baterię. Chyba po 250zł je kupowałem i to już było stanowczo za drogo porównując do innych baterii z modeli RC.To jest śmieszna bateria 3s 2400mAh co normalnie kosztuje ~80zł.
  • Odpowiedz
@DMMotoAdventures: inteligentny chip + rozwój technologii + marketing + 'prestiż' ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Niedawno do Mini2 kupowałem baterię za niecałe 250zł.
Do Mavic3 baterie są za 1kpln... To co najmniej 2x tyle co analogiczne pakiety 4S do RC.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@belu_p: były testy, latało około 13min na sporcie :D Po roku leżakowania chyba dobry wynik. Z tego co pamiętam to tak 15min się latało.

Ale z jakiegoś powodu pozwolilo mi lecieć w górę tylko 120m. Pamiętam ze biedyś bylo 300 albo 400.
  • Odpowiedz
@DMMotoAdventures: w DJI Fly ustawiasz limit AGL, chyba domyślnie jest 120m ze względu na przepisy.
13 minut chyba nieźle, zwłaszcza w takich warunkach, aczkolwiek w ogóle nie znam mavic air, zamierzchłe czasy.
Foto super! Zakładam, że bez edycji. :)
  • Odpowiedz
@belu_p: DJI Fly to chyba od nowych dronów. Ja mam apkę DJI GO 4, ale poszukam takiej opcji.

Mavic air to trochę staroć, myślę ostatnio nad czymś nowszym. Z jednej strony bym chciał coś do nagrywania widoczków ale też chciałbym drona do fpv :D Lata temu miałem motoszybowiec na 2,5m rozpiętości co latał ponad 30min, do tego transmiter video i gogle. Fajna zabawa była. Na studiach zrobiłem jeszcze projekt zaliczeniowy/moda
  • Odpowiedz
@DMMotoAdventures: coś tak podejrzewałem, że na mavica jest dji go. Jak nie ma w apce to pozostaje wgranie shakowanego firmware'u. ;)

Z jednej strony bym chciał coś do nagrywania widoczków ale też chciałbym drona do fpv


No to fpv + gopro.
  • Odpowiedz