Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki,
patrzcie co dostałem od rewelacyjnego Mikołaja @Syrenamen ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mirek postanowił wyslać mi szalik #juventus - idealnie się składa, bo w tym roku dostałem też na urodziny koszulkę, a w 2023 roku wybieram się do Turynu na mecz - będzie do kompletu jak znalazł ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Do tego rewelacyjny multitool - bardzo mnie cieszy, bo coraz więcej ostatnio majsterkuję, jezdze na rowerze, czy chodze po lasach - na takie wypady jest idealny i od razu ląduje w moim plecaku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W swoim opisie wspomnialem, ze lubie regionalne alkohole i wyroby, a najbardziej takie robione własnoręcznie - tak się składa, że Mirek miał taki jeden pod ręką i postanowił się podzielić ( ͡° ͜ʖ ͡°) Coś dzisiaj chyba mnie trochę drapie w gardle, jakieś choróbsko łapie, więc dla zdrowotności pewnie spróbuje ( )
A poza tym figurka Messiego z Lego (stawiam od razu na półce, będzie mi kibicował podczas pracy), mamby i gumy Turbo (na pewno zjem na jakiś cheat day ( ͡° ͜ʖ ͡°)).
Rewelacyjna paka Mirku, wszystko podpasowało idealnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
I z tego miejsca chciałbym jeszcze podziękować ludziom bez których pewnie nie byłoby wykopaki, czyli organizatorów i elfów, którzy pomagali ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mam nadzieję, że widzimy się za rok!
#wykopaka #pokapake
adamdd - Mirki i Mirabelki, 
patrzcie co dostałem od rewelacyjnego Mikołaja @Syrenam...

źródło: comment_1671731512x5O5Ljo7CSjEtof0pFluwP.jpg

Pobierz
  • 5