Wpis z mikrobloga

Tak jak środowa noc to odebrania paczki czas tak czwartkowe popołudnie to rozpakowania i chwalenia się czas. Mmmmmmm czujecie to? Tak pachnie zajebista paczka!

I wtedy @Judasz_2077 rzekł – Melograno jest adresatem mojej paczki na co administrator Wykopaki mu odpowiedział – nie, to Ty jesteś jego Świętym Mikołajem. I chłopak dał z siebie wszystko czego mi do szczęścia potrzeba czyli: szaliczek w ulubione barwy RKS HUWDU – w końcu mogę iść w miasto i krzyczeć gdzie jest Borubar podśpiewując co jakiś czas święte przyśpiewki! A jaki zajebisty magnesik na lodówkę! Wszystko mogę z nim zrobić i poprawi mi to humor jak tylko na to spojrzę – powiesić na lodówkę, wsadzić w kieszeń, przylepić na samochód czy telefon – ha zajebiste! Dodatkowo emblemacik Transformersów za którymi przepadam. Chłop podczas szykowania nieźle się postarał – widać napracowanko i kreatywną głowę bo odniósł się prawie do wszystkich punktów w moim opisie :D a to wszystko z dużą dozą serdeczności.

Wot te na! Mam w końcu też cel na te zimne wieczory – najnowsza książka z serii o Jakubie Wędrowyczu, który tak jak ja jest Facetem w gumofilcach :D Za to kostki gitarowe nakręciły mnie na przyspieszenie nauki gry na gitarze i kto wie może już niedługo będę łoił jak Jimi Hendrix!
Dla moich futrzastych podopiecznych zabawki – dzisiaj będą testowane do późnej nocy :D Ponadto muszę się rozejrzeć za dotacją na budowę nowego budynku dla krówek bo ich stan prawie się podwoił :D

A słyszeliście historię o Melograno, który tak jadł słodycze z wykopaki, że przytył? Koniec. Nie no gruby byłem zawsze xd Ale wiadomo, że zabawa tkwi w Toffeffe i #!$%@? w pryncypałkach :D Za to sosiwa to chłopak dodał po złości #pdk ale ja jak rasowy chłop zawsze ostry kebab z baraniną na grubym to i ten dodatek kulinarny będzie przyjemnie spożywany. Swoją droga ciekawe jak smakuje kebsik z ostrym sosem mango hmmmm…. ale sobie smaka narobiłem, ale się zrobiła świąteczna atmosfera – zaraz jadę po kebsika :D

Poduszka z czołgiem to będzie chyba najbardziej wykorzystywana część prezentów jako, że jestem zwierzem kanapowym i wygody nigdy mi dosyć – tym bardziej do odpoczynku po kilku bitwach w wocie :D

Na koniec rozpakowywania (a raczej jak najszybszego rozrywania żeby zaspokoić ciekawość) patrzę na list i widzę, że z drogiego pamiętniczka Mateo wyrwał 2 najlepsze strony – ależ to fajna i klimatyczna faktura papieru :D Co więcej – jest tak fajnie i miło napisany, że podczas czytania banan mi z twarzy nie schodził :D
Pytasz Mateo czy jest super? No pewnie, że jest super! Zdrowie! Życzę każdemu, żeby miał takiego Mikołaja jak @Judasz_2077 bo chłopak wie jak sprawić radość drugiej osobie :D Dziękuję serdecznie za wszystkie prezenty, którymi będę się teraz chwalił naokoło i życzę Ci wesołych świąt i samych dobrych rzeczy :D

PS. Widziałem wczoraj, że się niecierpliwiłeś czekając na recenzję ale nie mogłem wcześniej napisać bo prawie do 23 przygotowywałem swoją paczkę do wysłania a dzisiaj od rana robota i dopiero chwilę znalazłem xD Także mam nadzieję, że Twoje serce i nerwy są jeszcze w dobrej kondycji albo chociaż na święta będziesz miał dobry bigosik dla kurażu :D
PS2. wybaczcie za kiepską jakość foto - mam stary telefon za to z #!$%@?ą szybką aparatu

Pozdrawiam serdecznie!
#wykopaka #pokapake
Pobierz Melograno - Tak jak środowa noc to odebrania paczki czas tak czwartkowe popołudnie to...
źródło: comment_1671724898AUBFMWBj9O2Ymt5IEZnnVq.jpg
  • 5