Wpis z mikrobloga

Moja paczka wygrywa całą tę wykopakę i nawet nie próbujcie z tym handlować.
Oświadczam, że @Tox1c i jego żona trafili w dziesiątkę z wszystkim i muszą być mega fajnymi ludźmi, którzy włożyli dużo czasu i energii w swoją przepiękną i przemegafajną paczuchę:
1. List w pięknej artystycznej formie kartki świątecznej. Tak, wiem, że moje zainteresowania są nieco dziwne, jednak dobraliście wszystko idealnie!
2. Lubię japońską popkulturę, więc książka o jej wpływie na resztę świata to super pomysł! Czatowałam na nią w bibliotece, teraz nie muszę, bo mam swoją:)
3. Świeca sojowa o przepięknym zimowym zapachu sosny - uwielbiam świece zapachowe!
4. Domowej roboty naleweczka pigwowa z wanilią, cynamonem i goździkami - mocccna!:)
5. Torebunia na książki z jakże prawdziwymi słowami to bardzo dobry prezent dla zapalonej czytelniczki:)
6. Ta część paczki urzekła mnie najbardziej - to dzieła żony Mireczka: dwie zakładki (papierowa i magnesowa) i przecudowny breloczek do kluczy w formie książeczki z cytatami z Ani z Zielonego Wzgórza, czyli mojej największej pasji. Jeżeli Mireczek myśli, że będę nosiła go przy kluczach to się głęboko myli, postawię go sobie na półeczce razem z innymi aniowymi gadżetami, o!
I powiedziałabym, że jest on idealnym Mikołajem, jednak myli się on w jeszcze jednej rzeczy, a w jakiej to już on sam wie najlepiej:D
#chwalesie #wykopaka
Pobierz KatieWee - Moja paczka wygrywa całą tę wykopakę i nawet nie próbujcie z tym handlować...
źródło: comment_1671647967Y1pvHrSZhhhtIoanpMxflA.jpg
  • 3