Wpis z mikrobloga

@Morguliusz: ze niby dyskredytacja środowiska redpill i blackpill? To i tak jest nisza i ludzie uważają nas za potwory- nikt nas nie musi dyskredytować ani mieszać z innym gownem. Chłop moim zdaniem to coupé sam wyglada bardzo dobrze.
@PrzegranySlazak26: ale zauważ, że koleś wygląda na nieprzypadkową osobę. Ma wiedzę jest elokwentny i do tego potrafiący szastać różnymi faktami i odpowiednio nimi manipulować za pomocą cherry pickingu tak by jego argument został poparty na pierwszy rzut oka. Do tego od razu odwołuje się na podatny grunt i mówi 100% to co chce usłyszeć ten target.

Następnie ukierunkowuje ten target w kierunku osób, które sympatyzują z "wartościami" wschodnimi.
@Sadomason: Ale o czym debatować z tymi ludźmi? Oni nie są od wczoraj i każdy wie, że to onuce. Każdy kto ma minimum wiedzy wie również, że komunizm już niejedno państwo "wypróbowało" i ani razu się nie udał, bo nie ma prawa. W dodatku Rosja nie śpi i cały czas próbuje destabilizować, a koleś leci po bandzie w tym co robi.

Poza tym to nie debata, a wygłaszanie monologu bzdur i
a to już nie można debatować z kimś o innym światopoglądzie czy o co chodzi?


@Sadomason: Poza tym co innego tego typu wypaczona debata w 4oczy, a co innego stream na żywo, który ogląda niemało ludzi. Nikt nie zweryfikują tych informacji, które wytrzepuje z rękawów on czy jego goście. Także widać, że jest to content skierowany do ludzi, którym rzucanie tego typu niepotwierdzonych "faktów" jedne za drugim może zaimponować. Nie mówiąc
@Morguliusz:

manipulować za pomocą cherry pickingu tak by jego argument został poparty na pierwszy rzut oka. Do tego od razu odwołuje się na podatny grunt i mówi 100% to co chce usłyszeć ten target. Następnie ukierunkowuje ten target w kierunku osób, które sympatyzują z "wartościami" wschodnimi.


Raczej stawiał bym próbę w znalezieniu nowego kontentu ponieważ mówienie ciągle o beciakach, chadach i hipergamii w dłuższej perspektywie każdemu się znudzi co sprawi że
@RolfTrapeu: Wiesz. Jeszcze niecały rok temu mówienie, że będzie wojna i że rosja zaatakuje była uważana za paranoję.

Osobiście wolałbym, żeby szukał atencji na podatnym gruncie tylko i wyłącznie dla subów i srebrnego przycisku youtubera, ale pożyjemy zobaczymy. Ja widzę, że chłop "ledwo mleko odstawił" w socjalmediach, a już ma parcie na szkło w gronie ludzi "dość" podejrzanych lekko mówiąc.
"dość" podejrzanych lekko mówiąc.


@Morguliusz:
W mojej opinii raczej ludzi którzy mogą podać mu podać informacje pasujące mu pod jego światopogląd żeby pokazać że to o czym on mówi jest jedyną prawdą co tylko utwierdzi jego żelazną widownię. Zresztą jak patrzę to on sam nie ma dużych zasięgów.

Jeszcze niecały rok temu mówienie, że będzie wojna i że rosja zaatakuje była uważana za paranoję.

Za paranoję uważali to zwykli zjadacze chleba
@MrProperr: pewnie z jego punktu widzenia podejmowanie rozmowy z ludźmi o nieodpowiednich poglądach to już ich nobilitacja a przez to zagrożenie. Zapewne chciałby aby poddawano ludzi z którymi się nie zgadza pełnej ostracyzacji oraz blokowano im jakikolwiek dostęp do wypowiadania się, a gdy tylko się o nich wspomina to rytualnie opluć i zaklinać się jak to bardzo się nimi gardzi i nienawidzi
W mojej opinii raczej ludzi którzy mogą podać mu podać informacje pasujące mu pod jego światopogląd żeby pokazać że to o czym on mówi jest jedyną prawdą co tylko utwierdzi jego żelazną widownię. Zresztą jak patrzę to on sam nie ma dużych zasięgów.


@RolfTrapeu: Całkiem możliwa teoria. Jeszcze niedawno nie miał żadnych, ale kula śniegowa jest rozpędzona i będzie się toczyć dalej. Kwestią czasu jest jak już będzie miał większy rozgłos.
@Morguliusz: tak, tak wiadomo. Najlepiej to się zamknąć w swojej bańce i ogłosić cancelowanie każdego z kim się nie zgadzamy. Póki co to chłop jest otwarty na rozmowę z każdym - więc nic nie stoi na przeszkodzie, abyś się z nim ustawił na dyskusję i powiedział co myślisz o jego rzekomej pro ruskiej działalności ( ͡° ͜ʖ ͡°)