Wpis z mikrobloga

Usuwam konto. Założyłem je, żeby pisać z wami pod tym tagiem, było tu sporo fajnych ludzi, od których wiele się dowiedziałem, fajne dyskusje o zegarkach, kontrole, można było coś podpatrzeć, było ciekawie. Było, ale się skończyło, do tego portal ogólnie zszedł na psy, szkoda czasu na wykop. Dzięki za wspólny czas, jeśli komuś doradziłem i pomogłem przy wyborze zegarka, bo czasami próbowałem to robić, to bardzo mi miło, jeśli się z kimś pokłóciłem, to sorry. Macie na koniec mój przyszły zegarkowy wybór, staram się nie kupować nic, bo już sporo tanich zegarków przerobiłem, a chcę kupić coś odrobinę droższego i tak wiem jestem biedakiem. Ciao
#zegarki
C.....g - Usuwam konto. Założyłem je, żeby pisać z wami pod tym tagiem, było tu sporo...

źródło: comment_16715683682RMEI8ytDjCY68TTaVfh1L.jpg

Pobierz
  • 8
@: szkoda, było trochę fajnych osób, wrzucane były ciekawostki i udzielana była pomoc na miarę możliwości. Jeden z niewielu tagów, który jeszcze się jako tako trzymał w tym siedliszczu patologii. Czasy świetności minęły, a cały portal rzeczywiście zszedł na psy jak nigdy ¯(ツ)
@: Nosz kurde. (°° Im mniej wartościowych mirków, tym więcej procentowo zjebów, napinaczy i moralnych zer. Rzeczywiście wykop to jest szambo od dawna, ale tutaj było w miarę przyjemnie i kulturalnie.