Wpis z mikrobloga

Kabaret. Sylwek cieszy się, że ma jedną sztukę Ethereum. Mega się tym jara. Wszystko spoko ale... Powiedział, że kupił za 18k i co prawda teraz kosztuje 5k, ale #!$%@? w to, wierzy, że kiedyś będzie kosztować 300k.

Czyli podjął doskonałą decyzję. Kupił w dosłownie najgorszym momencie co widać na wykresie (otwórzcie w nowym oknie) XD A będzie na czacie krzyczał, że on nie będzie widzom pomagał przy kryptowalutach i będzie walił swoje tyrady, ekspert.

Sylwek, a wiesz, że znam tę drugą kobietę z którą kręciłeś? :) Inicjały E.W :) Na jednym za strimów jak kamerka była na drzwi od domku ustawiona, było widać jej twarz jak chodzi po podwórku. Ładnie #!$%@?ła na Ciebie i wiele gorzkich słów poleciało jak to wasze "kręcenie" za długo nie potrwało. Ale... nie jestem #!$%@? i nie będę cytował, jestem niezależnym komentatorem sceny patostrimerskiej. Przynajmniej póki jest jak jest, czyli ujadające psy które szalały na tagu zostały zagonione do kojca

#bystrzaktv #patostreamy
OnKujajor91 - Kabaret. Sylwek cieszy się, że ma jedną sztukę Ethereum. Mega się tym j...

źródło: comment_1671491973KrOtaOXf33wakgZoVW7SpU.jpg

Pobierz
  • 4
@OnKujajor91: cpanie popalilo zwoje mam nadzieje ze dojdzie to edycji kiedy na zmiane beda streamy z kaczorem bo ten jak sie napije leb to zaczyna pierd o tych krypto ukrainach i wielkej milosci a kaczor to ma wyjeb i opowiada wszystko z wielkim ubarwieniem ale ogl na plus i jeszcze dymi z parobkiem KACZORW WIN