Wpis z mikrobloga

STUJELARZE ŁĄCZMY SIE Xd !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ONEONEOENOEONEONENOE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ONEONEOENOEONEONENOE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ONEONEOENOEONEONENOE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ONEONEOENOEONEONENOE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ONEONEOENOEONEONENOE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ONEONEOENOEONEONENOE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ONEONEOENOEONEONENOE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ONEONEOENOEONEONENOE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ONEONEOENOEONEONENOE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ONEONEOENOEONEONENOE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ONEONEOENOEONEONENOE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ONEONEOENOEONEONENOE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ONEONEOENOEONEONENOE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ONEONEOENOEONEONENOE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ONEONEOENOEONEONENOE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ONEONEOENOEONEONENOE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ONEONEOENOEONEONENOE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ONEONEOENOEONEONENOE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ONEONEOENOEONEONENOE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ONEONEOENOEONEONENOE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ONEONEOENOEONEONENOE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ONEONEOENOEONEONENOE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ONEONEOENOEONEONENOE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ONEONEOENOEONEONENOE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ONEONEOENOEONEONENOE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ONEONEOENOEONEONENOE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ONEONEOENOEONEONENOE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ONEONEOENOEONEONENOE
  • Odpowiedz
@biuna: rudy/czerwony był może bardziej charakterny, ale ten brąz fajnie współgra z kolorem Twoich brwi i ogólnie z karnacją. ;) Też odeszłam od rudości (ale na rzecz czerni) bo denerwował mnie kontrast pomiędzy brwiami, a resztą włosów i konieczność dość częstego farbowania.
  • Odpowiedz
@yacolek: #kotybiuny :P

@blackvanilla: no ja się odkąd pamiętam miotam między czernią a czerwonym, teraz miotam się między rudym a brązami.. ciemny blond to w sumie mój naturalny, więc siłą rzeczy brązy będą mi bardziej pasowały.:)
  • Odpowiedz