Wpis z mikrobloga

KSW po tej gali będzie mocno pikować w dół. Miała być walka dwóch legend za życia, a była totalna ustawka.
Na konferencjach gadanie jakie to freaki są złe, a sami gadali, że wchodzą do oktagonu i jeden może już nie wyjść pomimo, że ma rodzinę xDDDD xD
Były dwie walki o pas noł nejmów, nawet nie oglądałem. Soldic odszedł. W tej ogranizacji już nie ma nikogo dobrego, który potrafił sprzedać gale. Szpilka chyba wróci do freaków po tym co zobaczył.
#ksw
  • 10
@Neaopoliti: Taa, wyprzedzali hale 15k na kilka miesięcy wcześniej, pobili rekord jeśli chodzi o wypłaty dla zawodników, większość walk wczoraj bardzo dobra, z efektownymi nokautami, do tego dochodzi ich kontrakt z viaplay.

Ale to nic, pewnie upadną skoro jakiś oderwany od famemma wykopek napisał, że ustawka.

Były dwie walki o pas noł nejmów,


@Neaopoliti: Aha. Aż się boje zapytać kto dla ciebie jest nejmem.
@pilovsky: no przecież napisałem, że była walka 2 legend, więc co w tym dziwnego, że wyprzedali halę od ręki?
Teraz będzie pikować w dół.
Przeczytaj na spokojnie.
KSW nie ma nikogo do zaoferowania.
Jak widziałem jak na siłę po przegranych próbowali promować Narkuna to aż się smiałem... Parnas też chyba wywalone, bo walczy co 5 galę.
Teraz będzie pikować w dół.


@Neaopoliti: Czytam to minimum kilka razy w roku.
Już sam nie wiem, czy KSW upadnie przed Szwecją czy po ( ͡° ͜ʖ ͡°)

KSW nie ma nikogo do zaoferowania.

Jak widziałem jak na siłę po przegranych próbowali promować Narkuna to aż się smiałem... Parnas też chyba wywalone, bo walczy co 5 galę.


@Neaopoliti: Oczywiście, że mają ale trzeba się trochę interesować
@pilovsky: Przecież ma racje. 12 gal w roku swietnie pokazało ułomność federacji i to jacy są malutcy. Miały byc 4 walki zagraniczne, było 0. Miały byc godne zastępstwa dla maineventow, nie było. Miały byc transfery mocnych zawodników, nie było, mieli nie ściągać emerytów, ściagają, miało nie byc innych formuł, były.

To teraz 5 gal w jakiś piwnicach z widowiskiem na poziomie FENu i czekanie az Pudzian albo Mamed będą mogli zawalczyć