Wpis z mikrobloga

Proszę państwa, oto moja paka autorstwa @BardGT. Jest cudna. Na początku, świetnie się bawiłam podczas wyławiania prezentów spośród pianek. Michałków nie ma ma zdjęciu, będę je wyławiać, gdy będę miała gorszy dzień, bo to serio super zabawa xd
Dobra, do brzegu. Na zdjęciu łakocie dla mnie, i zabawka dla psa, co by przestał żreć mi ołówki. I nowe ołówki. Nie wiem czy będą one bardziej dla mnie, czy dla niego ;)
Dzięki za dużo skandynawii. Szwedzki będzie intensywnie szlifowany, przy dźwiękach Solstafir. Wspomnienia z Islandii już wróciły. Byłam w tym miejscu, gdzie zrobili zdjęcie do okładki. Lub tak mi się przynajmniej wydaje...
Mitologię zacznę chyba już dziś czytać. Będzie więcej ciekawostek do zanudzania innych (ʘʘ)
A koszulka.... czy muszę coś więcej mówić? Cudeńko.

Dzięki za pakę. Sprawiła mi dużo radości ()
Wesołych Świąt!

#wykopaka #pokapake
Tosemja101 - Proszę państwa, oto moja paka autorstwa @BardGT. Jest cudna. Na początku...

źródło: comment_1671301891KDtDbpk3zlHOVJCV8htj6n.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
@To_sem_ja101: ale fajna, ty tez musisz byc fajna, ze takie fajne ci spersonalizował ( ͡° ͜ʖ ͡°) spojrzalam na paczke i powiedzialam niebieskiemu, ze mimo, ze to nie dla niego, to jakby on takie dostal to by mu sie spodobało, a to trudne akurat
  • Odpowiedz