Wpis z mikrobloga

@PayPo: Hej, niech mnie ktoś oświeci, bo zaraz zwariuję: Mam problem z paypo i nie tylko na notino... Z uslugi (paypo) chciałam skrzystać po raz pierwszy. Tak wiec zarejestrowałam się, wszystko było w porządku, dostalam linka wplacilam złotowke, potem dostalam email potwierdzający pozytywną weryfikacje, mam ustalony limit, jak sie loguje jest wszysko w porządku. Natomiast jak przychodzi do zakupów (gdziekolwiek w sklepach partnerskich) to przy wyborze formy płatności paypo wogóle mi się nawet nie wyświetla. O co może chodzić? Skoro loguje się do swojego konta bez problemu, posiadam określony limit a żadnych niespłaconych transakicji jeszcze nie posiadam.
  • 1
Cześć! na Notino obecnie nasza płatność jest dostępna tylko przy dostawie kurierem. Co do pozostałych sklepów to PayPo jest dostępne do określonej kwoty. Kwota jest zależna od sklepu, górna granica może wynosić od 1000 do 3000 zł. Jeśli wartość zakupów jest niższa zachęcam do kontaktu telefonicznego z naszym BOK. Konsultant na pewno pomoże w tej sprawie. Pozdrawiam, Ania z PayPo