Wpis z mikrobloga

Mam dyskopatię L3 L4 L5 S1 przez charakter pracy 1.5 roku prawdopodobnie się tak dojechałem że pewnego razu miałem rwę kulszowa i poszedł prąd po całym udzie pośladku łydce do palca i palec scierpniety jestem młodą osobą 26 lat mam . Co polecacie zrobić oraz jakiej pracy unikać . A jakiej najlepiej szukać ? Pomożecie
#dyskopatia
  • 6
@czuwamnadtym: Masz rezonans? Najlepiej skonsultować z neurologiem. Jeśli masz pracę siedzącą to biurko podnoszone pomoże. Do tego ćwiczenia oddechowe oraz ćwiczenia na wzmocnienie głębokich mięśni brzucha oraz pleców. Rolowanie też pomoże.
@czuwamnadtym: Ja dostałem brzuszki bez odrywania łopatek, unoszenie nóg zgiętych w kolanach do kąta 90* i poruszanie na boki (ale tylko troche, może 10-20cm od osi) oraz uniesienie miednicy ku górze oraz poruszanie nią ruchem kolistym (ręce płasko na ziemi). Wszystko leżąc
@Pol753: byłem też na rehabilitacji miał ultradźwięki ,krioterapię i takie prądy no i gimnastyka ile chciałem ćwiczyłem właśnie te ćwiczenia z tej kartki . Ale teraz będę szukał kolejnej rehabilitacji i jakiegoś fizjoterapeuty konkretnego żeby powiedział Co robić jakie ćwiczenia . Jak znajdę pracę i dojdę trochę do siebie to planuje iść na basen byłem u ortopedy wczoraj to popatrzył na opis rezonansu i stwierdził że jak to możliwe że w
czuwamnadtym - @Pol753: byłem też na rehabilitacji miał ultradźwięki ,krioterapię i t...

źródło: comment_1671134960fpByiew1ja5ihgjEn2Ujzl.jpg

Pobierz