Wpis z mikrobloga

@Emcis8: jeszcze dodaj czytanie pudelka i przeglądanie profili piłkarzy drużyny przeciwnej na instagramie, a później drukowanie i zbieranie tego do kolorowych teczek...
To są właśnie te detale! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Emcis8: Wiele grubemu bajerantowi można zarzucić ale on akurat jako jeden z nielicznych przynajmniej stara się uczyć, bo bywały takie historie że przyjeżdżał zagraniczny trener na konferencję, a na wykładzie zostawało paru dziennikarzy, bo "polska myśl szkoleniowa" poszła sobie wtedy na piwo xDD Ten akurat jeździł gdzie mógł na staże. I takie mamy realia, że chłop z mroczną przeszłością, wybujałym ego, nietrzymający ciśnienia i mający okropny styl i tak jest
  • Odpowiedz
@rzaden_problem: wiem do czego zmierzasz, ale nie zgadzam się do końca. Na panelu z Bielsa był, bo jako selekcjoner wypadało żeby był. Zreszta nawet z jego słów wynika, ze nie odniósł sie do merytoryki. Na stażu był chyba tylko u Giampaolo, bo o żadnym innym nie słyszałem. Oczywiście to moze ja coś przeoczyłem, ale nie wydaje mi sie, żeby Czesio był pilnym uczeniem.

Druga sprawa to jakie wnioski się wyciąga
  • Odpowiedz
@ekjrwhrkjew: Jestem kibicem Arsenalu, więc pewnie jestem stronniczy, ale Arteta w ciągu pół roku od objęcia Arsenalu wygrał Puchar Anglii, czym kupił sobie czas. Ile on pracuje jako trener? 3 lata albo krócej (?), a przebudował skład Arsenalu praktycznie całkowicie i lideruje w Premier League po 14 kolejkach z 5pkt przewagi nad City. Nawet jeżeli nie zdobędzie mistrzostwa, to i tak bardzo kumaty trener i nie widzę powodów dlaczego trenerzy
  • Odpowiedz