Wpis z mikrobloga

#upc
Kolegowie i koleżankowie, czy jeżeli mam dom w budowie (z nazwy, po prostu nie ma jeszcze odbioru), to nie mam żadnej szansy na podłączenie UPC? Dodam, że ten nowy dom jest 8m obok obecnego, w którym mam już UPC...
  • 7
@Qwerty199: Byłem w salonie play (nie ma u mnie salonów UPC już), gdzie facet stwierdził, że bez numeru domu nie jest w stanie mi nic zaoferować, nawet jak informowałem go o sytuacji jak wyżej. Mam opcje na konkurencję, która nie robi takiego problemu, ale w obecnym domu UPC działa bez zarzutu i bardzo bym nie chciał zmieniać operatora. W takim razie spróbuję jutro może na infolinii.
@PanKracy582: jest to plan awaryjny, ale rodzince nie widzi się dyndający kabel przez ogródek :D

e: myślałem jeszcze po prostu o zamówieniu na ich stronie abonamentu na swój obecny adres (bo jakimś cudem nie ma info, że mam już usługi) i poinformowaniu technika, który przybędzie, że ma to zainstalować w domu obok, ale taki wałek może nie przejść.
@donmm: Numer domu może dostać przed oddaniem budynku. Idziesz do UM, składasz wniosek i dostajesz numer. Musisz mieć papier na potwierdzenie własności działki np. akt notarialny, wypis z księgi wieczystej albo nawet wypis z rejestru gruntów.