Wpis z mikrobloga

Jako że w sklepach jest do wyboru kilkaset sztuk i czasem mam wrażenie, że trzeba doktoratu, żeby coś wybrać, to może ktoś tu go ma ze słuchawkologii i będzie umieć coś podpowiedzieć.
Szukam jakichś słuchawek true wireless, które spełnią 3 proste wymagania:
- można w nich biegać i nie będą wypadać z uszu
- będą dobrze działać z iPhone (nie wiem jak bardzo ta informacja o markce jest istotna)
- kosztują max. 400 zł (ewentualnie dołożę do 500, jeśli będzie warto, ale wolałbym nie)

Już zdążyłem się naczytać, że jak iPhone to tylko Airpodsy, ale nie chcę wywalać ponad 1000 zł na słuchawki.
#sluchawki #iphone #tws
  • 10
@CytrynowySorbet:
1. To kwestia indywidualna, zależy od ucha, ale z tego co się orientuje to sa takie jakby etui do słuchawek które zaczepiają ci się za ucho, to wtedy bankowo nic nie wypadnie
2. Wszystkie będą działać z iPhone, natomiast słuchawki apple będą się szybciej łączyły i będą miały jakieś bajery, które nie są ci potrzebne
3. Powiem ci tak, ja sobie kupiłem jakieś edifiery tws1 pro za niecałe wtedy 200zl
1. To kwestia indywidualna, zależy od ucha


@Megawonsz_dziewienc: no racja, jakoś głupio założyłem, że mogą się różnić budową, a nie wziąłem pod uwagę różnej budowy ucha.

2. Wszystkie będą działać z iPhone, natomiast słuchawki apple będą się szybciej łączyły i będą miały jakieś bajery, które nie są ci potrzebne


@Megawonsz_dziewienc: dodałem iphone, bo gdzieś na tagu mi się przewinął wpis, że słuchawki z telefonem działały, ale np. w takim YT
@CytrynowySorbet: Edifiery popatrz. Neo buds pro, albo nb2. Miałem jedne i drugie z iPhone dobrze się parowały, były dla mnie wygodne, nie wypadały, miały fantastyczny dźwięk. Polecam z pewnego źródła i z gwarancja mi nbp2 się popsuły
@Nolej: to samo stało się z moimi po niecałym roku użytkowania. Słuchawki pod względem jakości dźwięku i ceny super, ale spotykam już którąś osobę, która miała identyczny problem. Dobrze celuje, że często zmieniałeś urządzenia, z którymi łączyłeś słuchawki?
@Matexo: Wlasciwie tylko 2 razy jeśli dobrze pamietam. Potem mailowałem z supportem edifiera, wysyłałem im filmy jak resetuje słuchawki, ale nic to nie dało.