Wpis z mikrobloga

jaki jest konsensus tagu nt walthera pdp? Fajny czy #!$%@?? glok lepszy? canik lepszy?
#bron

walther pdp jest

  • chujowy 65.0% (13)
  • zajebisty 35.0% (7)

Oddanych głosów: 20

  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jozef-dzierzynski: mi się na canikowych kompaktach nie mieści cała łapa więc niezbyt wygodnie ¯\_(ツ)_/¯ pamiętaj że walther nie daje płytki pod koli, magwella, światłowodowych przyrządów ani kabury. Jak doliczysz bajery to różnica w cenie robi się jeszcze poważniejsza.
  • Odpowiedz
pamiętaj że walther nie daje płytki pod koli, magwella, światłowodowych przyrządów ani kabury. Jak doliczysz bajery to różnica w cenie robi się jeszcze poważniejsza.


@el009: w sumie racja, odpowiednikiem elite combat mógłby być ten PDP Pro SD za 5k, wiec różnica kolosalna. No nic, pomacam i pomyśle, dzięki za odpowiedzi
  • Odpowiedz
@jozef-dzierzynski: też miałem brac PDP, ale po dłuższej chwili z tym pistoletem stanęło na Glocku 45 MOS. Pdp niestety tylko spust ma bardzo dobry, może jeszcze ergonomia też spoko, ale cała reszta jest klasę niżej. Plastikowa żerdź, wszędzie uginający się kiepskiej jakości plastik, wielki i szeroki zamek. Do tego wiele opinii, że mocno kopie.
Jako drugi pistolet pewnie będę celował w coś większego typowo do tarczy i tu po głowie
  • Odpowiedz
@kogi: właśnie 45 MOS mam aktualnie, ale promesa mnie świeżbi. No nic, poczytałem o PDP, pooglądałem Canika i chyba kupie jedynie jakiś fajny kolimator, glocka nic nie przebije. Robiłeś jakieś modyfikacje spustu czy lecisz na fabrycznym?
  • Odpowiedz
@jozef-dzierzynski: Dopiero go kupiłem, jeszcze nawet nie miałem kiedy oddać pierwszego strzału ( ͡° ͜ʖ ͡°). Jak masz G45 to lepiej wybrać coś innego niż PDP.
Caniki wydają się być spoko, ale są różne opinie co do trwałości tych pistoletów. Na pewno ta marka mocno weszła na nasz rynek i mamy w końcu dystrybutora. Ja na początek nie chciałem nic egzotycznego, ale drugi pistolet na pewno
  • Odpowiedz