Wpis z mikrobloga

@masur1: jeśli jest profesjonalistą to narzędzia pewnie ma i to z solidnej polki (czyt. Drogie, bo takie jest Hilti ;))

Może coś z innej beczki - coś do ochrony ciała i zdrowia? Mnie krew zalewała jak goście na mojej budowie kuli bruzdy bez ochrony uszu i oczy, albo na kolanach na betonie bez ochraniaczy. Jeśli Ci na tej osobie zależy to np. ochraniacze na kolana mogą być miłym prezentem.

A jeśli
via Android
  • 0
@OstroS on robi instalacje na terenie fabryki, więc jakiś ciężki sprzęt nie jest potrzebny, pozatym wszystko (doslownie) co potrzebne ma z hilti. Myślałem może o jakiej fajnej drabinie małej i poziomicy, bo tego nigdy nie ma na robocie i musi pożyczać od utrzymania ruchu :D
@masur1: W kwestii drabin mogę się wypowiedzieć - wiekszosc marketowych może być za miękka i niestabilna do prac profesjonalnych (obciążenie max 100kg). Ja kupiłem mojej żonie kiedyś „srebrna błyskotek” to jest drabinę do mycia okien (była zadowolona :)) firmy Krauze, dokładnie taka: https://alusystems.pl/drabiny-i-rusztowania-wedlug-serii/drabiny-secury-multigrip/drabina-wolnostojaca-krause-secury-multigrip-1x4-126528.html

Trochę droższa ale działa solidnie i czujemy się na niej bezpiecznie przy pracach domowych i ogrodowych.

Jeśli grzebie przy instalacjach zamkniętych za podwieszanym sufitem to latarki czołowe tez