Wpis z mikrobloga

@obserwator_nsa: no np. "wolnościowcy" z konfy i mówię to całkiem poważnie, chociaż sośnierz trochę #!$%@?ł kompromitując się kłótnią z karolukiem o duszy zwierząt xD to przynajmniej zostaje dziambor i kulesza. jachirka również głosuje w sejmie tak jak należy, tzn. wolnorynkowo

jestem w sumie ciekawy ich losu, bo trójka węży poza konfederacją nie mają żadnych szans na nic, może się jakoś bokiem wcisną do hołowni?
@yahoomlody: ale co mówią na poważnie? Trójka tych osłów odejdzie w niepamięć. Bo nie zakotwiczą się w partiach głównego ścieku. Był potencjał ale no cóż. Żadna partia nie wchodzi w sumie w grę bo to konformisci. A Hołownia to odrzuty, ale tak naprawdę to taka alternatywa jak kiedyś Kukiz. Jak zabraknie większości, to przecież się przyłączą xD niby żeby forsować swoje postulaty. No ale na Boga za czym oni są? Co
Well, that escalated quickly xD czasem człowiek zapomina że konfiarstwo to jakaś sekta


@yahoomlody: nie wiem jak możesz zapomnieć jak oni literalnie codziennie o tym przypominają. Ostatnie głosowanie, ani jeden lolnościowiec nie był przeciw. Teraz patachały próbują obrócić ich 5 za i 5 bez zdania, że tak naprawdę to było głosowanie przeciw.
@Kryspin013: widzę, że lepiej orientujesz się o tym co pisze na Twitterze i pejsbuku partia, której w zasadzie nie lubisz i na nią nie głosujesz. Wygląda jak niezła psychoza


@obserwator_nsa: niw głosuję obecnie ale się itneresuję bo na tych patałachów głosowałem. Na szczęście jak większość po 20 wyrosłem z korwinizmów.