Wpis z mikrobloga

@NaczelnyWoody: właśnie, takich drastycznych to nie chcę, ale masz gdzieś ten film z ruskiem bez rąk jak dostaje medal? Mam takiego wujka co ciągle #!$%@? o medalach i zaszczytnej służbie w rezerwach.
  • Odpowiedz
właśnie, takich drastycznych to nie chcę, ale masz gdzieś ten film z ruskiem bez rąk jak dostaje medal? Mam takiego wujka co ciągle #!$%@? o medalach i zaszczytnej służbie w rezerwach.


@K-S-: takim ludziom trzeba właśnie drastyczne nagrania z wojny pokazywać, ci ludzie wojnę znają jedynie z seriali typu Czas honoru
  • Odpowiedz
@NaczelnyWoody: No chłopie, zastanów się. Porównujesz sytuację przed konfliktem do aktywnego konfliktu. Duże armia z dużymi rezerwami stanowi czynnik odstraszający.

A myślisz, ze cywilom to włos z głowy nie spada?

ilu ludzi z LNR i DNR siedziało cicho jak mysz pod miotłą aż w końcu sowiecki świat się o nich upomiał i bez pytania i bez szkolenia wysłał na przemiał jako żołnierzy 10 kategorii. Wysłać tylko po to aby sprawdzić skąd
  • Odpowiedz
@ZapomnialWieprzJakProsiakiemByl: gdybyś miał odrobinę RiGCzu, to byś wiedział, że bezpieczeństwo Polski należy opierać na NATO a najlepiej na idei federalizacji Unii Europejskiej i przekształcenia jej w państwo federalne z jedną silną i liczną armią zawodową.
A nie na wurwa lokalnym mięsie armatnim, które nie ma najmniejszej ochoty ginąć za ten "kraj" zwany "polską"
  • Odpowiedz