Wpis z mikrobloga

@BIALYBUREK: no jak by to wyglądało, że gra sobie w PSG w lidze mistrzów a reprezentacji wspomóc nie może bo "za duże wyzwanie". Żałosne. Niech kończy całkowicie karierę jeśli ma dość piłki.
  • Odpowiedz
@cinu4: to fakt xD ale każdy #!$%@? na swój strój, może mieć dość bycia najbardziej faulowanym piłkarzem itp. mimo wszystko jeśli ma kończyć z reprezentacją to może kończyć już zupełnie, tu pełna zgoda
  • Odpowiedz
@cinu4: Neymar czyli chłop który sprzedał karierę za dolary szejków a narzeka od paru lat xd pamiętam jakim talentem był jak przychodził do Europy
  • Odpowiedz
@cinu4: Jak on śmie przezywać porażkę! Gdzie tu profesjonalizm!? Pan bale potrafi się odciąć od tego wszystkiego i już w 3 minucie meczu myśleć nad tym kiedy puknie w golfa i to się nazywa zawodowstwo a nie jakiś marzący się niedomyty kuzyn oliwki brazil
  • Odpowiedz
no jak by to wyglądało, że gra sobie w PSG w lidze mistrzów a reprezentacji wspomóc nie może bo "za duże wyzwanie". Żałosne. Niech kończy całkowicie karierę jeśli ma dość piłki


@cinu4: Ty chyba nie zdajesz sobie do końca sprawy z tego jaka presja ciąży na nim gdy zakłada koszulkę PSG, a jaka kiedy reprezentacji Brazylii.

W ogóle - #!$%@? kogokolwiek za to, że ma inną psychę, wartości i potrzeby
  • Odpowiedz
@WeunianyTrampek: @nn1upl: hmm no w tym szczególnym przypadku można się z wami zgogdzić, gdyby to nie pierwszy problem z psychiką nie tylko Neymara, ale też brazylijskich piłkarzy w ogóle. Rozmienianie się na drobne, imprezowanie do bólu i zarywanie treningów, właśnie brak takiego zawodowego profesjonalizmu. Na mistrzostwach później płaczą dlaczego znowu nie wyszło.
  • Odpowiedz
hmm no w tym szczególnym przypadku można się z wami zgogdzić, gdyby to nie pierwszy problem z psychiką nie tylko Neymara, ale też brazylijskich piłkarzy w ogóle. Rozmienianie się na drobne, imprezowanie do bólu i zarywanie treningów, właśnie brak takiego zawodowego profesjonalizmu. Na mistrzostwach później płaczą dlaczego znowu nie wyszło.


@djtartini1: No bez przesady, coś tam jednak ta Brazylia na MŚ wygrywała, nawet mając w swoim składzie od zawsze piłkarzy nie stroniących od rozrywkowego stylu życia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja powiem tak - zdecydowanie bardziej jestem fanem podejścia do zawodu Ronaldo czy Lewandowskiego, którzy o tym jak być najlepszym myśleli przez 24h na dobę. Natomiast fakt, że taki Neymar lubi zabalować i jest inny nie zmienia faktu, że zapewne wychodząc na mecz w koszulce Brazylii zawsze chce dać z siebie 120%. Jestem o tym więcej niż przekonany. Nigdy nie reprezentowałem swojego kraju w żadnym sporcie czy dziedzinie życia, ale jestem w stanie sobie wyobrazić jakie emocje muszą się w człowieku wyzwalać kiedy stajesz na boisku na takim turnieju i słuchasz hymnu swojego kraju. A w jego przypadku jeszcze oczy wszystkich jego rodaków są zwrócone przede wszystkim w jego kierunku. Ludzie bardzo na Ciebie liczą
  • Odpowiedz