Wpis z mikrobloga

  • 1
@smutny_login ispot to kupa ogólnie i zawsze każdy narzeka. Jakby co, to Cortland ma 4.1 w Wawce. Jak pracowałem kiedyś w Poznaniu w cortlandzie to ludzie generalnie byli zadowoleni z obslugi serwisu.
  • Odpowiedz
teraz to ja już się boję kupić tego iPada ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@smutny_login: Boisz się kupić iPada (wejść, wziąć z półki, zapłacić, wyjść) bo sklep ma mierne opinie? xD
  • Odpowiedz
teraz to ja już się boję kupić tego iPada


@smutny_login: boisz się kupić ipada, bo ktoś powiedział dzień dobry i usłyszał odpowiedź, zamiast zobaczyć biegnącego sprzedawcę, który leci zapytać jak może pomóc, wiedząc, że 99% klientów odpowie "nie, dziękuję"?
Czy dlatego, że ktoś na wystawie zobaczył jeden model iphona w wersji białej, a nie 10 różnych, a najlepiej w każdej możliwej wersji kolorystycznej i pojemnościowej? xD
  • Odpowiedz
@smutny_login: Chodź do normalnych serwisów autoryzowanych a nie iSpot xD Posprawdzaj sobie opinie o chociażby Cortland, iMad, Helpi, a nawet jak coś potrzebujesz w dobrej cenie to bezpośrednio do mnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Mtsen: @Servv: Panowie, tutaj chodzi o salon, a nie serwis. Zgodzę się, że iSpot to gówno i trzeba udać się do normalnego serwisu, ale op chyba boi się zakupu sprzętu, który może okazać się, nie wiem - używany czy coś. Chociaż może to być także bait.

@smutny_login: Kup przez stronę Apple?
  • Odpowiedz
@Szynk44: No ispot jedzie na tym ze swoją estetyką, że mylnie sprawiają wrażenie sklepu bezpośrednio od Apple, a potem słyszało się kwiatki jakie to apple beznadziejne prowadzi sklepy xD
  • Odpowiedz