Wpis z mikrobloga

Serio są w Polsce ludzie, którzy nie wiedzą jak wygląda Robert Lewandowski?

Rozumiem, że ktoś się nie interesuje kopaną, ale raczej nie da się nigdy nie zobaczyć jego mordy (nawet mimowolnie).

Chociaż ten kolo z początku filmu wygląda na jakiegoś mocnego nerda, który nie wychodzi poza programowanie, gierki, i ewentualnie książki sci-fi. Pewnie Andrzeja Dudy też nie kojarzy.

#reprezentacja #mecz #pilkanozna #lewandowski #maturatobzdura
falden - Serio są w Polsce ludzie, którzy nie wiedzą jak wygląda Robert Lewandowski? ...
  • 9
@falden: > Chociaż ten kolo z początku filmu wygląda na jakiegoś mocnego nerda, który nie wychodzi poza programowanie, gierki, i ewentualnie książki sci-fi.

Długo mi zeszło, zanim się skapłem, że mówisz o odpowiadającym, a nie o Messim, bo on też tak trochę wygląda xD
@falden: W lato na wakacjach przechodziłem przez ogród Japoński w Monako i przez ten ogród przebiegał chyba Lewandowski. To było 29 kwietnia. Do dzisiaj nie wiem czy to był Lewy. Czy ktoś może mi powiedzieć co robił i gdzie był Lewandowski 29 kwietnia? :D
oglądam na bieżąco matura to bzdura i się zastanawiam czy ten naród jest naprawdę tak tępy czy Ci ludzie są podstawieni.


@Fandolores:

Podstawieni na pewno nie, bo przecież w różnych ,,Milionerach'' i ,,Familiadach'' też się trafiają różne asy.

Po prostu wypytują wiele osób a do odcinka wrzucają największych dzbanów.