Wpis z mikrobloga

Kurde chłop co pisze fajne polskie postąpi sf niedługo zamyka stronkę. Mowa o Jarosławie Domańskim i jego powieści Krańcowo. Ciekawy fakt z życia autora to, że jest brygadzista magazynierem wg tego co właśnie napisał na forum. Książka jest darmowa, pisana hobbystycznie i ma nawet błędy językowe przez brak profesjonalnej korekty w wydawnictwie. Ostatnia szansa żeby pobrać jego darmowego ebooka, bo niedługo stronka się zawija. Ksiazka zmusza nas do przemyślen co byśmy zrobili na miejscu głównego bohatera który ma po prostu przeje*ane. Akcja dzieje się w świecie w ktorym nie chcielibyśmy się znalezc. Czytanie wywołuje dziwny niepokój i może nawet strach. Polecam bardzo. Sam dowiedziałem się o tej książce chyba z wykopu https://www.krancowo-postapokaliptycznaopowiescinternetowa.com/ #postapo #scifi #krancowo #ksiazki #czytajzwykopem #jaroslawdomanski
  • 19
  • Odpowiedz
@its_over_for_chlop: dziwnym nie jest, ale przez tyle czasu i ilość razy jaką przewinęła się przez wyklop, powieść jakość nie wzbudziła entuzjazmu.

Niemniej widząc wzmianki w różnych miejscach czytelnikom bardzo się podoba.
  • Odpowiedz
@its_over_for_chlop: pamiętam jeszcze wpis, gdy proponowałem autorowi wypuszczanie opowiadań z bloga jako ebooki do pobrania, bo teksty były za długie żeby mi się chciało czytac na kompie.

Jak się później okazało niby sporo ludków chciało, ale nikt nawet nie pytał o to xD

A potem już poszło lawinowo, od koślawego ebooka do wymarzonej przez autora publikacji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Niemniej raduje duszę widząc całe mozolne powstawanie
  • Odpowiedz
@Dibhala:
Bo to nie jest książka dla Gramar Nazi. Ja i tak się dziwię, że przy tej ilości błędów stylistycznych znalazła ona tylu ludzi którzy ją przeczytali i nawet uznali za dobrą. Ludzie wrażliwi na błędy jej po prostu nie przetrwają i nie zobaczą, że fabuła jest dość... ''oryginalna''.
Ale nawet oryginala nie ma się prawa każdemu podobać, to zmniejsza potencjalną liczbę chętnych.
Ja z moich obecnie 60 aktywnych czytelników jestem
  • Odpowiedz
@its_over_for_chlop:
BTW ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Naprawdę się uśmiałem jak napisałeś o tym ciekawym fakcie XD Gdybym był pilotem F-16 to bym rozumiał, ale praca na magazynie to raczej standard dla większości polaków :D
  • Odpowiedz