Wpis z mikrobloga

@innv: aurora, spectrum, tilrey i pewnie coś więcej się znajdzie. Nie nie wszystkie są po 5,10,15g zależy od producenta. A koszty są zależne od apteki odmiany i stężenia thc.
@daj_lyka: A jakościowo wiesz może czy dobra? dużo thc? Bo ja sobie załatwiam z czarnego rynku oczywiście na moje dolegliwości zdrowotne po dużo lepszej cenie i dosyć wydajne. Tak sie zastanawiam czy majac kod recepty albo jakieś zaswiadczenie ze uzywam z celach leczniczych, przejdzie gdyby niebiescy coś znalezli?
@nexe: Jakość spoko, troche suche nawet jak otwierasz pudło ale mało które #!$%@? po gardle. THC do wyboru, masz dużo odmian.

Co do legalności to musisz mieć przy sobie papier, ja kontroli nigdy nie miałem, jak trafisz na policjanta to pewnie będzie spoko, jak trafisz na psa to jak się krzywo spojrzysz to się #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
@innv: 59zł 1g za red no2 płaciłem z 2 tyg temu, sprzedawany po 5g i 10g (większe opakowanie minimalnie tańsze ale nie na tyle by sie przejmować). Wg mnie słabszy od aurory, nie ma halucynacji i szybciej schodzi.