Wpis z mikrobloga

Jutuba boi sie rozglosu chyba tylko na jutubie. Zadne artykuly w gazetach ani reportaze w TV ich chyba nie interesuja. Ostatnio na czasie jest kanal "Nie wiem ale sie dowiem". Na dniach wysadzili w powietrze kanal tego kiepa Nitro robiac o nim filmik i pokazujac w nim jakiej patologii sie dopuszczal. Nastepnego dnia dwa jego kanaly zostaly zbanowane perm. Z miesiac wczesniej zrobili filmik o kanale sportowym, ze dali robic audycje na swoim kanale Burneice ktory reklamuje i sprzedaje szkodliwe sarmy czy jakos tak. Nastepnego dnia stanoskie usunely wszystkie filmy z Burneika i zabrali mu program.
Moral z tego taki, ze jak te wszystkie Szczesne i Olgierdany chca wysadzic w kosmos kanal rudego zboka to niech te same materialy ktore dostarczyli do SDR dostarcza do Nie wiem ale sie dowiem i niech sprobuja ich ta sprawa zainteresowac. Ci z nie wiem ostatnio lubia smarowac filmy o roznych szkodliwych rzeczach zaczynajac od wielkich korpo jak Coca Cola, Apple, KFC itd konczac na tym Nitro wiec akurat teraz widac, ze wzieli sie za patusow z YT i mozna by to bylo pociagnac.
#kononowicz #patostreamy
JulianGangol - Jutuba boi sie rozglosu chyba tylko na jutubie. Zadne artykuly w gazet...

źródło: comment_16704460792i5pz3yHbLASTmnRsR7sch.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz