Wpis z mikrobloga

Mirki, trzymajcie bardzo proszę kciuki za mnie jutro, mam dwie rozmowy o pracę.
Ogólnie to ja całe życie tak pracuję żeby pracować, a od czerwca szukam pracy takiej do końca życia. I miałam rozmowy o pracę i zawsze albo w ogóle nie miałam feedbacku, albo mi odpisali, że wszystko ze mną ok, mam spoko umiejętności, wydaję się super pracownikiem, ale nie.

No i mam trzy firmy, w których bardzo bym chciała pracować, ale dosyć trudno się do nich dostać. Do jednej miałam rozmowę w wakacje, ale się nie udało. Do jednej jeszcze w ogóle nie aplikowałam, bo tam muszę trochę się poduczyć paru rzeczy. A właśnie do ostatniej mam jutro rozmowę techniczną.

Bardzo, ale to bardzo mi zależy. Bo i firma fajna i w ogóle jest to pracka, którą chciałabym robić do usranej śmierci. W sensie wiadomo, że nie chce do końca życia być na tym jednym stanowisku, ale wiecie, w tym obszarze chcę być. No w tej firmie to bym z parę lat chętnie popracowała.
No cykam się. Bardzo dużo odmów miałam w tym roku i boję się, że to będzie kolejna ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Mam też jutro rozmowę do innej firmy. Ale to już taka kolejna pracka żeby pracować. Tak żeby mieć co zjeść, bo z aktualnej pracki #!$%@? w styczniu. Też fajna oferta, ale z małą opcją rozwoju i właściwie to takie #!$%@? za 4,5k brutto.

No, a ta pierwsza to taki wymarzony dział i branża, gdzie bym bardzo chciała pracbazować ( ͡° ʖ̯ ͡°) jest bardzo dużo możliwości rozwoju i jakbym z dwa lata tam była to potem by do mnie pisały Anety na linkedinie. Bo teraz prawie w ogóle nie piszą ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#pracbaza
  • 4
@jaboleq93: no ja wiem. ale bycie radosnym i uśmiechniętym może mnie uratować przy rozmowie z Panią z HRu :D pierwszy etap to właśnie była rozmowa z Anetką i wtedy byłam super pozytywna :D ale no jutro mnie czeka typowo techniczna rozmowa, więc tutaj raczej będę musiała wiedzą się obronić.
stanowisko to junior, a co do szczegółów to możesz napisać na priv jak chcesz wiedzieć :D