Wpis z mikrobloga

Miło się wstaje ze świadomością, że jeden z największych szkodników polskiego internetu z niego zniknął. Snacznej kawusi, niech się nitro leasingami dusi ()
#famemma
  • 13
  • Odpowiedz
@Darth_Gohan: Po prostu jest teraz do przejęcia duża widownia. Opłaca się wstawiać za nim nawet jeżeli to nic nie da, bo jest szansa, że te dzieci przejdą do nich. Głównie Isamu na to liczy.
  • Odpowiedz
@ziko100: @Ber3n: Ja sobie zdaje sprawę, że Isamu to jest druga część duetu z Nitro, ale Gimper który się kreuje teraz na człowieka który się od tego wszystkiego odciał po prostu bawi.

O Izaku to nawet nie wspominam bo gość faktycznie został podpromowany przez Pompę przy części streamów ale chyba nie chce pamiętać co o nim mówili jak go nie było. Facet po prostu zachowuje się jak przydupas
  • Odpowiedz
@Ber3n:

Dokładnie tak jak napisałeś, każdy z nich liczy na przejęcie widowni Mlekołaka. Oni w głębi duszy się z tego cieszą, bo jakby nie patrzeć, konkurent mający ponad 2 mln subów spadł z rowerka. Teraz każdy będzie chciał zagarnąć część widzów do siebie.
Wardega od razu odpalił live kilka godzin po usunięciu kanału, bo on sobie świetnie z tego zdaje sprawę.
  • Odpowiedz
@Darth_Gohan: Z tego co kojarzę, to family content u Izaka się skończył odkąd zaczął grać w fifę ( ͡° ͜ʖ ͡°) jakieś shoty widziałem. Kiedyś go oglądałem jak jeszcze grałem w CSa
  • Odpowiedz
@Ber3n: no już bez przesady, nitro to po prostu gimbus który mentalnie z gimnazjum nie wyrósł, rafonix czy gural to patusy wiele skal gorsze, moim zdaniem spadek konta niesłuszny, niedługo dojdziemy do "jedynych akceptowanych treści" idąc tą drogą w internecie który miał być przecież egalitarny i równy
  • Odpowiedz
@KingaM: Są pewne granice, których się nie powinno przekraczać a nitro robił to wielokrotnie i to już jest recydywa. Spadek jak najbardziej słuszny.
  • Odpowiedz