Wpis z mikrobloga

Ech, pamietam jak po wyjsciu #gtav mowilo sie, ze na kolejne #gta przyjdzie nam pewnie czekac z 5 lat. Blizej 2017 wielu czekalo z wypiekami na twarzy, a jakiekolwiek przecieki sugerowaly ze moze 2019 - i ta mysl, no dobra sie poczeka. Potem czas się wydłużał i artykuły traktowały o 2021, 2022 co juz wtedy wydawalo sie strasznie odleglym terminem. Tymczasem konczymy 2022 i poza wyciekiem materialow nie mamy kompletnie nic :<.
  • 4
@Moja_zona_zofia na razie to takie wróżenie z fusow. W 2017 jak sie mowilo o 20/21 to myslalo sie jak o egzotyce; jak teraz o 2027. Niestety na razie nie ma nic konkretnego dla graczy.

Pamietam tez po premierze i sukcesie piątki, jak twórcy mówili, że pomysłów, wizji i materiałów maja na kilka / kilkanaście części do przodu. Dawało to złudne wrażenie, że kolejne części będą wychodziły jak do tej pory, a na
@WstretnyOwsik też pamiętam jak kupowałem jeszcze nawet wersję na ps3, jak kupowałem na pc na premierę (schodziły jak ciepłe bułeczki, ciężko było dostać). I jak mówię, odczucia co do kolejnej części byly takie, jak zawsze się słyszy chociażby o inwestycjach drogowych - projekt ukonczony będzie za 5 lat. I to sie wydaje tak dalekie, tak odległe, ot teraz mamy 2013, a coś będzie w 2018. Do głowy by mi wtedy nie przyszło,