Wpis z mikrobloga

Trzy moje ulubione argumenty na obronę Mleka wystosowywane przez jego fanów
Numer 1 - MITYCZNY KONTEKST XD
No tak, bo Nitrozyniak wcale nie szydził z tego, że Rock uprawia seks z własnym synem, nie posądzał Izaka o zdradę, nie wyzywał ludzi na rozmowach i omegle, czy tez konsultantów UPC, pracowników pizzeri, nie życzył śmierci rodzinie. No ale to była odpowiedz na wyzwiska! Napisze Kacper lat 13. W większości przypadków nie była, kontekst można bardzo łatwo wyłapać, poza tym sprowadzanie wszystkich zarzutów do wyzwisk osób na chacie jest po prostu zabawne :D
Numer 2 - Każdy to robił, to shoty sprzed lat
Każdy czyli: Gimper, Alimenciarz, Gural, Rafonix, Mlekozyniak, czyli śmietanka polskiej patologii internetowej :D
Izak, Rock, Rezi, #!$%@?, Wip Brosi, Blowek, Mandzio i cała reszta tak nie robili :D
A to, że to było dawno, go w żaden sposób nie usprawiedliwia, nigdy się z tego nie wytłumaczył
Numer 3 - Kreacja
No tak, "Muran", to też tylko kreacja Jacka Murańskiego ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kreacją to był Kruszwil na początku swojej kariery, nie Nitro

#famemma #wardega
Pobierz D.....8 - Trzy moje ulubione argumenty na obronę Mleka wystosowywane przez jego fanów...
źródło: comment_1670332025sYKalYWEuLE0N5Q7ZOLwxw.jpg
  • 7
@DEJW88: mleczaki dalej nie wiedza co to jest kreacja i dalej będą go tak bronić. Ciekawi mnie czy po solidnej listwie w galerii handlowej poprzedzonej słowami „za ruchanie mi matki” mleko by przemyślało swoje zachowanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)