Wpis z mikrobloga

@rob3raht: grają naprawdę dobrze, mają połączenie BT, więc korzystam też z telefonem do muzyki i jestem zadowolony, bardzo długi czas na baterii i super wygoda (okularnik here).

Ja wziąłem wersję Arctis Nova 7 ("zwykłą", nie X albo PS) za 619 zł w EuroRTV 2 tygodnie temu. Nie jest ona "dedykowana PS5" (od tego jest AN7 PS), ale działa elegancko i ma audio 3D. Znaczy jest jeden mankament (mi nieszczególnie przeszkadza): mając
@rob3raht: ja mam h9, ale to to samo prawie co h7. Niesamowita przepaść w wygodzie. Jedynie do czego bym się przyczepił to przycisk włączenia - wolałbym przełącznik jak w pulse'ach
@rob3raht: tak, z ps5. Wymieniłem właśnie pulse'y na inzone'y i nie żałuję, nawet namówiłem kilku znajomych i też nie narzekają. Można się jedynie jeszcze przyczepić do tego, że pokrętło od głośności nie ma limitu i nie wiadomo na tej podstawie kiedy jest min/max, ale dla mnie to nie wada :)
@djocznik: Kusisz :). A wg Ciebie warto dopłacać do H9? czy jak nie zależy Ci na anc to h7 jest. A i jak przy długich posiedzeniach ? Jest dla nich eq na ps5 jak dla pulse ?
@rob3raht: eq nie sprawdzałem, na pulsach też z niego nie korzystałem więc tutaj nie powiem. Przy 6h posiedzeniu nie czułem w ogóle zmęczenia z powodu siedzenia w nich, także chyba wygodne :) czy warto dopłacać do h9? Zależy od Twoich preferencji. Ja gram w salonie z aneksem kuchennym, więc mogę sobie włączyć ANC i nie słyszę odgłosów gotowania, czy innych. Nie jest to poziom ANC z słuchawek sony wh 1000xm3, ale
@djocznik: Też trochę żałuję, jako że auto jest ok. Tak ta wygoda średnio. Teraz całkiem dobre ceny za MM za H7 już 750 zł. Chyba się skuszę na na te H7 bo wireless jednak dla mnie must have.
@djocznik: no i padło na H7. Pierwsze wrażenie, to jakoś zdecydowane lepsza od Pulse. I nakładki - niebo a ziemia. Trochę w nich gorąco, ale zobaczymy z czasem. Przetestowałem w kilku gierka, w Warzone, Tsushima i Sniper 5 widać różnicę. W Warzone chyba najbardziej. Bass mam wrażenie jest lepszy. 3d trochę lepsze. Muzyki nie słuchałem. Ogóle wg mnie pulse bez eq słabo brzmiały, ale tu jest o wiele lepiej.
rob3raht - @djocznik: no i padło na H7. Pierwsze wrażenie, to jakoś zdecydowane lepsz...

źródło: comment_1670264216bEnmUwSwA5JjfOQsrSGkfx.jpg

Pobierz