Wpis z mikrobloga

Dajcie spokój chłopakowi. Dzieciak ma 20lat, wychodzi na mundialu przeciwko Francji i ma prawo sie przypalić. Nerwy, trema. My mając 20 lat, to graliśmy na #!$%@? boisku przed blokiem. Popatrzcie realnie na to wszystko, to duży talent, no ale Ci co nie oglądają "Serie A", będą pieprzyć, że to drewno. Ogarnijcie się. Sami tu specjaliści.
#mecz
zpord - Dajcie spokój chłopakowi. Dzieciak ma 20lat, wychodzi na mundialu przeciwko F...

źródło: comment_1670175317juTO7aLR2TqShDNirTV7o5.jpg

Pobierz
  • 24
Obiektywnie Zalewski zagrał słaby turniej i nie ma co tego ukrywać, ale w chłopaku jest potencjał na lata.


@Dostaje_raka_na_YouTube: Oczywiście, ze zagrał mega słabo. Widać, że psycha nie dojechała, musi się z tym oswoić. Jedni piłkarze nie mają problemu z głową, a inni potrzebują czasu.

Nie żeby coś, ale Mbappe jest 3 lata starszy ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@sadge: Taki ktoś jak Mbappe, to trafia się
czekaj czy Ty właśnie porównujesz prawdopodobnie jeden z największych talentów współczesnej piłki grający jako skrzydłowy/napiastnik do chłopaczka z Rzymu, który jest dosyć obiecującym talentem w pomocy/obronie? Wykop instant pic rel. xD


@empty11: ok, no to porównajmy do Kamińskiego, który jest rówieśnikiem Zalewskiego, ale jakimś cudem się nie spalił i fajnie pograł.
Każdy inaczej reaguje.


@zpord: Boże jaki truizm. Wiadomo, że każdy jest inny, każdy różnie reaguje, każdy ma inną psychikę i inne talenty/atuty. Jeśli psychicznie nie daje rady, to być może nie nadaje się do wielkiej piłki, nie wiem. Ale mniejsza z tym. Ja odnosiłem się przede wszystkim do "żelaznego" argumentu, jakim jest młody wiek. Niektórzy tutaj - nieco na wyrost - wyskoczyli z Mbappe. Dlatego ja porównałem do skromnego chłopaka z
@zpord: nie zadawałem żadnego pytania temu użytkownikowi. Natomiast jeśli chodzi Ci o konkluzję mojej wypowiedzi, to brzmi ona: nie ma sensu używać metryki jako uniwersalnego argumentu i usprawiedliwienia, bo w ten sposób piłkarsko zawsze będziemy w dupie.
@zpord: Kamiński, tylko ciut starszy, grający w gorszym klubie, kamiński gra 2 razy lepiej niz hype'owany Zalewski. Nie mówię, żeby go skreślć, ale proszę, nie usprawiedliwiajmy jego tragicznego występu
@Mufann: Nigdzie nie napisalem usprawiedliwienia dla jego wystepów na mundialu. Nie ma co hypować, bo będzie jak z Kapustką, ale też nie wywalajmy pomyj w tak prymitywny sposób jaki dzieje się to na wykopie. Chłopak musi się ogarnąć, zobaczymy jak to bedzie w el. me 2k24, które już w marcu przyszłego roku.