Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@wilq32: nie znam się ale się wypowiem :D
Kobita ma fajne długie włosy. Wydaje mi się że zdjęcie powinieneś zrobić niżej :) uciąć jej "grube uda" w lustrze. Też ludzie lubią przedziałek między udami. Tu widać że ma nogę wyciągniętą do przodu i trochę bielizna nie jest w pełnej okazałości i nie patrz na to że ktoś randomowy komentuje Twoje zdjęcia :) aby tak dalej !!!!
@Gorylaz: Nie no spoko możemy podyskutować :) Robiąc zdjęcie niżej generalnie osiągnąłbym efekt że to co na dole byłoby jeszcze większe. Teraz proporcje wg mojego oka są na styk ok, ale tak byłoby trochę niewspółmiernie dołu do góry - zresztą czasem eksperymentuję też z takimi zdjęciami - niemniej mam potem mnóstwo komentarzy właśnie odwrotnych do Twojego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zgadzam się, co do przedziałku - to
@wilq32: Nie jestem fotografem, pytam jedynie orientacyjnie z ciekawości. Oczywiście rozumiem że to zależy od zakresu wykorzystania. Natomiast jeśli sesja jest bardziej do portfolio to rozumiem że są to kwoty rzędu setek złotych za dzień?
@Czarna_suszarka: To są skomplikowane tematy i zależą od wielu czynników. W przypadku pracy do "tzw. portfolio" dużo znaczenia ma doświadczenie jak i rozpoznawalność obu stron - przy dużej przepaści może być nawet i powyżej 1k dla modelki. Ale uśredniając to tak - zazwyczaj kilka stów dniówki przy mniejszych zleceniach znajdziesz trochę chętnych (ale to raczej konkretne zlecenia dla firm).