Wpis z mikrobloga

@Dol_Guldur: Też nie wiadomo o co chodzi. Wszystko jakoś na szybko, bez polotu. po łębkach pisana fabuła. Niby jakiś badass policji którego każdy się boi, a potem w jeden odcinek zrobili z tej osoby sprzymierzeńca i w ogóle siemka siemka.. Osobiście dużo większe wrażenie zrobił na mnie 7 odcinek a nie 8. Fajny wątek z tym Tommym zbudowali bo tego się nie spodziewałem. Jedyna jakoś wyróżniająca się postać z jakąś przemianą
@Dol_Guldur W ogóle ten serial słabo tłumaczy co tam się dzieje.

Ostatnia scena wygląda jakby Flynne zginęła i prawdopodobnie tak się stało.

Natomiast niewiadomo czy nowa Flynne ma stare wspomnienia czy została wtajemniczona od nowa.

Serial niestety jest słaby.
Fajny wątek z tym Tommym zbudowali bo tego się nie spodziewałem


@r5678: Masz dwie postaci dynamiczne w tym serialu Tommiego i Jaspera.

Najbardziej nie zrozumiała jest kwestia zabicia Flynn i jej transport do innej lini czasowej.

Serio wychodzi tak że wszystko co się działo w świecie Flynn to skasowali i było bez sensu i robią teraz wszystko od nowa.


@r5678: No nie. Ona zginęła w swoim świecie, który dalej sobie
Ale mam chwilę teraz to napisze w mega skrócie jak to rozumiem.

Główny wątek Londyn 2100 to wiadomo i nie trzeba tłumaczyć. Tam był ten wielki reset itp.

Wątek Flynn 2028 to jest odnoga Głównego wątku. Dlatego to czy ktoś tam zgonie czy nie to instytut i klepci mają w dupie bo nie ma to żadnego wpływu na ich świat. I wydaje mi się że instytut stworzył ten wątek do testowania swoich