Wpis z mikrobloga

Prawdopodobna odprawa przed Francją Doha 04.10.2022:

Czesław Michniewicz wyszedł gdzieś do ubikacji na 15 minut, tam kogoś spotkał w korytarzu i pozostał poza szatnią. No i chłopaki później opowiadają że Kuba Kwiatkowski rozpisał Francję i mówi: Panowie... Francja... - mówi - Co ja Wam powiem... Mistrzowie Świata... Lloris- doświadczenie, fenomenalna gra, prowadzenie piłki - mówi - ...Prawa obrona... Kounde, no co Wam będę mówił... to jest, to jest - mówi - Panowie, to jest maszyna, to jest gościu, technika. - mówi - Środek obrony... - tam wtedy był Varane- Varane oczywiście rozegranie, Upamecano skała - mówi - Lewy nawet do niego nie skacz bo nie ma, nie ma sensu. Lewa obrona, Hernandez, no przecież to jest - mówi - mój "te że we" jak on się rozpędzi to jedzie linia-linia - mówi - Z dorzutką - mówi - Mbappe? No panowie no co ja Wam no, no no nie ma, nie ma co podchodzić na dwa metry bo to jest ośmieszenie, z kanałem, przejście zewniakiem - i tak mówi - No z przodu... Giroud? - mówi - Giroud to nawet w ogóle nie próbujcie wychodzić łapać na spalonego bo nie ma szans. I tak siedzą, wiesz, przybici, ja mówie no dobra za chwilę trzeba wyjść, 40 tysięcy Al-Thumama Stadium. Wszedł Czesiu, do szatni, popatrzył na tablicę... i mówi - Panowie, Francja... to jest przeszłość... - mówi - Varane... przecież on już w ogóle bez zwrotności, bez zdrowia. - mówi - Upamecano, tylko wystarczy nacisnąć. - mówi - Kounde, no niby jest silny ale - mówi - Spokojnie spierasz się zanim wystawi rękę. - mówi - No Mbappe ? No Mbappe jest dobry to trzeba na niego uważać. I generalnie wszystko, dwie odprawy w 15 minut o tych samych piłkarzach.

#mecz #heheszki #mundial #reprezentacja #pilkanozna #kanalsportowy
Borkowsky123 - Prawdopodobna odprawa przed Francją Doha 04.10.2022:

Czesław Michni...

źródło: comment_1669978689aT4ksRBp35XL7pG2r2PFee.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz