Wpis z mikrobloga

@coffee_addict_frv: Nie żebym bronił Samsunga, ale porównanie jest nieadekwatne (to system desktopowy, nie mobilny). To bardziej tak jakby po wyjściu Windows 11, Microsoft natychmiast (sztucznie) porzucił wsparcie MS Office dla starszych wersji systemu, co oczywiście nie ma miejsca. Co innego u Apple – choć teraz się miło zaskoczyłem, jednak na nowe funkcje nie mam co liczyć. Od razu odcinka.
@Korda: I know, ale napisałem o aktualizacji iPhone 4S, bo nawet takie stare modele dostają łatki, a Samsung po 2 latach porzuca całkowite aktualizacje dla telefonów. Apple bardzo długo wspiera wszystkie swoje sprzęty i dlatego warto zapłacić Apple Tax.
Apple bardzo długo wspiera wszystkie swoje sprzęty i dlatego warto zapłacić Apple Tax


@coffee_addict_frv: Tylko jeśli licząc zakup najnowszego sprzętu od dnia jego premiery (nie zakupu). Jak na warunki komputerowe to bardzo słabo. #!$%@? wręcz (choć ostatnio MS wyjątkowo przebił Apple). Jak na mobilne, to nadzwyczaj dobrze. Z drugiej strony w desktopowym systemie Apple najwięcej się dzieje (co roku nowy system i funkcje).
@Korda: jeśli twój komputer nie obsługuje natywnie Ventury, a chciałbyś skorzystać z nowych funkcji to zainteresuj się Opencore Legacy Patcher. Monterey jeszcze długo będzie dostawał łatki bezpieczeństwa, więc nie ma też co się tak przejmować ( ͡° ͜ʖ ͡°)